Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysyłanie SMSów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Fazzzzi
Witam.
Mam duży problem z napisaniem pracy inżynierskiej, ponieważ zostałem zobowiązany do umieszczenia w projekcie skryptu, który będzie wysyłał automatycznie smsy. Skrypt ma pobrać dane z bazy, i przesłać je do ... no i tu jest myślę największy kłopot. Nie mam pojęcia jak to rozwiązać, co pozwoli mi przetworzyć dane i wysłać je w postaci smsa?

Proszę o pomoc, nawet trochę teorii na ten temat będzie bardzo pomocne. Jeszcze do stycznia, lutego było mi do śmiechu i nie brałem do głowy tej kwestii projektu, niestety kiedy się za to zabrałem okazało się dużo bardziej skomplikowane. Stąd moja gorąca prośba.
Gryf
hmm
jeśli masz sprzętową bramkę sms to zawsze możesz wpiąć ją do serwera i zrobić aby dane podane do demona były wysyłane,
ale zawsze masz możliwość skorzystania z usług takich jak sms API
Fazzzzi
Szok!

Jak widzę taką szybką i celną reakcję, to po prostu zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że ze mną coś nie tak, skoro mnie zajmuje to mnóstwo czasu i raczej z marnym efektem.

Wielkie dzięki Gryf. Mam nadzieję, że temat przyda się jeszcze komuś smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.