Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jakie książki polecacie
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
Renamon
Książkę o podstawach już mam , ogólnie pożyczyłem też książkę od kolegi " Php i mysql tworzenie stron www vademecum profesjonalisty wyd. 2" ale z waszych opinii wynikało że z tej książki to tylko podstawy się przydadzą , potrzebuje jakiejś książki która będzie opisywała przykłady z życia wzięte oraz jak najnowsze techniki wykonania czegoś. Planuję powoli w czasie nauki małymi skryptami stworzyć coś większego , niekoniecznie dobrego i przydatnego , zapewne będzie pełne dziur ale wydaje mi się że taka metoda nauki będzie dobra w moim przypadku , ewentualnie może jakieś inne propozycję.

Mam wiele pytań np. większość książek podaje w przykładach w każdym pliku deklarowanie połączenia z bazą danych , książka wyżej wymieniona pokazuje jak zrobić własną funkcję do łączenia się z bazą danych i w niej podajemy dane , a większość skryptów w internecie przechowuje dane w oddzielnym pliku. Zapewne wykorzystuje się dwie ostatnie metody ale w jakich przypadkach pierwszą , a w jakich drugą ?

Nie wiem może też jakieś ciekawe artykuły lub kursy w internecie znacie ? , tylko chciałbym coś takiego co mnie nauczy coś więcej niż tylko jak wygląda skrypt php i jak używać podstawowych funkcji
krzysztof_kf
1 temat
2 temat
3 temat
4 temat
99 temat

było ich mnóstwo
batman
Cytat(krzysztof_kf @ 25.04.2010, 17:51:15 ) *


W związku z powyższym - zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.