Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z MOS
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Forgoot
Witam, jestem użytkownikiem MAMBO OPEN SOURGE i mam taki problem bo zainstalowalem komponent DocMan (komponent Download'u). Wchodząc w administracje tego komponentu, niewiem jak wrzucić pliki na server przez DocMan'a, i niewiem o co chodzi z Uplod Document (w menu tego komponentu)
Prosze o pomoc ! :|
gsk
przez to wysylasz pliki na serwer..chodzi mi o "Upload Document"
sproboj wyslac jakis plik zzipowany bo mi innych nie wysylalo :wink:
Pozniej bierzesz "Document management" potem "New" i wybierasz tam swoj plik, dodajesz go do kategorii i masz...!
A zeby umiescic to na swojej stronie to => "Menu Manager : mainmenu" => new wybierasz mos component tam Document management i masz swoja sciagalnie..
Nie wiem czy jasno napisalem, jak cos to wal smialo..:] pzdr
Forgoot
Ok wrzucilem plik na server pisalo (chyba tak): Upload Succes, ale gdy wchodze w document management to nie ma tam żadnegopliku, dokumentu etc...
A gdzy klikam na "NEW"pokazuje mi sie czysta strona:(
Co moze byc tego przyczyna questionmark.gif?

------------------

A miales moze do czynienia zkomponentem RemiStory questionmark.gif
Bo po instalacji wmambo i uruchomieniu wyskakuje mi coś takiego:
Cytat
Warning: main(): Unable to access /home/webzone/public_html/portal//components/com_remository/language/polish.php in /home/webzone/public_html/portal/administrator/components/com_remository/admin.remository.php on line 20  

Warning: main(/home/webzone/public_html/portal//components/com_remository/language/polish.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/webzone/public_html/portal/administrator/components/com_remository/admin.remository.php on line 20  

Warning: main(): Failed opening '/home/webzone/public_html/portal//components/com_remository/language/polish.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/webzone/public_html/portal/administrator/components/com_remository/admin.remository.php on line 20  
gsk
a sprawdz czy wyslalo plik na serwer to jest katalog: /dmdocuments
jak nie to sproboj nadac katalogowi odpowienie prawa i wtedy sproboj jeszcze raz...
Co do komponentu RemiStory to nie mialem znim doczynienia, wiec trudno mi cos powiedziec na ten temat...Pzdr :wink:
Charles
Cytat
A miales moze do czynienia zkomponentem RemiStory questionmark.gif
Bo po instalacji wmambo i uruchomieniu wyskakuje mi coś takiego:
Cytat
Warning: main(): Unable to access /home/webzone/public_html/portal//components/com_remository/language/polish.php in /home/webzone/public_html/portal/administrator/components/com_remository/admin.remository.php on line 20
mository.php on line 20

<cut>

Masz w Mambo ustawiony język polski, a nie masz pliku:
components/com_remository/language/polish.php
Znajdź polskie tłumaczenie do reMOSitory lub skopiuj english.php (i ewentualnie sam przetłumacz).

BTW.
IMHO reMOSitory jest lepsze od DOCMan'a
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.