Witam,
chciałbym zainstalować na swojej stronie grę w karty (najlepiej Black Jack, Poker, albo jakaś inna hazardowa), jednak nie ma to być "strona o grze w karty", dlatego też system nie powinien być taki zaawansowany. Gra w karty ma być tylko elementem strony, drobnym dodatkiem.
1. Chciałbym aby odbywało się to najlepiej na jednej stronie, choć to niekonieczne, ale pomocne (jak już mówiłem to tylko element strony i będzie on dodany za pomocą iframki).
2. Bez żadnego logowania, aczkolwiek chciałbym, aby przed grą koniecznością było podanie swojego nicku. Chociaż w sumie gdyby dzięki rejestracji i logowaniu gdzieś wysyłały się wyniki i kwoty wygrane/przegrane usera, to może to byłoby nawet lepsze wyjście.
3. Gra się wyłącznie z botem.
4. Aby można było podać kwotę jaką się obstawia i od jej wysokości zależało zaawansowanie gry bota.
5. Aby gdzieś zapisywane były wyniki (nick gracza, jego przegrana kwota, wygrana kwota), myślałem o wysyłaniu tego na maila...
Myślę, że istnieje jakiś gotowy skrypt, bo sam na pewno nie dam rady go napisać. Proszę o jakieś darmowe, legalne skrypty możliwe do wykorzystania, a także instrukcje instalacji i pomoc przy konfiguracji do moich potrzeb. Z góry dziękuję i pozdrawiam.