Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP]Dźwięk po kliknięciu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
X_x_XXX_x_X
Jak zrobić, że gdy kliknę na stronie w dowolne miejsce to usłyszę dźwięk np. z folderu music (na ftp)

I druga rzecz.. to dźwięk po kliknięciu na obrazek (nieco inne niż wyżej)

Prosiłbym o dwa różne kody do jednego i drugiego, gdyż chcę to zastosować na dwóch inny stronach www.
erix
Chcesz gotowca, czy jak?

Poza tym, PHP tu nie ma nic do gadania.
X_x_XXX_x_X
Najlepiej gotowiec. Gdybym tylko mógł sobie zmień dźwięk biggrin.gif A co innego jak nie php? To poproszę gotowca biggrin.gif

A co do odpowiedzi Wicepsika to powiem, że zupełnie nie oto mi chodziło .. pan niżej bardziej się orientuje.
erix
Ale przecież ~Wicepsik dał linka do gotowców.
varez
Temat: PHPNajprostsza tabelka
przeczytaj jeszcze raz ostatnią wypowiedź.. czytaj czytaj czytaj.. wróć za tydzień smile.gif
Twoje pytania, jedno za drugim, nie mają sensu..
X_x_XXX_x_X
No to powracam do tematu.

Bo nadal nie wiem. Kliknę w dowolne miejsce i usłyszę dźwięk klik.wav

Byłby ktoś w stanie to wykonać? To co znalazłem działa tylko na link. Potrzebuję na wszystko.
Wicepsik
Przez cały miesiąc nie poczyniłeś żadnych postępów ?!
X_x_XXX_x_X
Miałem przerwę w programowaniu. Z resztą nazwa tematu jasno mówi. Gotowe rozwiązania > Szukam

Z resztą to jest chyba z JS związane, a o tym języku mam blade pojęcie.
by_ikar
Z linku podanego w drugim poście w tym temacie: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=131525 nie tylko o JS masz blade pojęcie. PHP nie jest językiem zdarzeniowym który się wykonuje po stronie przeglądarki.. A to są podstawy PHP.

Najlepiej spróbować z użyciem jquery, przeczytać dokumentacje jquery odszukać funkcji odpowiedzialnej za zdarzenia po kliknięciu, podpowiem że nazywa się "click()" i jeżeli chodzi ci o konkretne dźwięki w mp3 przykładowo, to do tego już musisz użyć prawdopodobnie flasha, który będzie odtwarzał dany dźwięk. Masz już prawie gotowe rozwiązanie, teraz odrobina twojej inwencji, a osiągniesz zamierzony cel. Dlaczego nikt ci nie da całkowicie gotowego rozwiązania? Dlatego że jak będziesz chciał coś zmodyfikować znów przyjdziesz tutaj i znów będziesz pytać. A tak to jest szansa że czegoś się nauczysz i będziesz w stanie sam rozwiązać elementarne problemu smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.