Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [sustem portalowy] spełniający następujące warunki
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
k_c2or
potrzebuje czegos w rodzaju systemu portalowego, ale nie do konca... Skrypt ten powinien spełniać nastepujące warunki:

- możliwość rejestracji i logowania
- dodawanie do bazy danych własnych prac (graficznych) tylko dla zarejestrowanych
- możliwość oceny prac innych userów tylko po zalogowaniu
- możliwość dodawania newsów tylko po zalogowaniu
- możliwość komentowania prac innych tylko po zalogowaniu
- możliwość komentowania newsów dla gości
- tworzenie ankiet (sond) przez admina
- może to wszystko być oparte na MySQL
- możliwość przeglądania swojego profilu przez zarejestrowanych userów (swoje prace, komentarze do nich itp.)
- wbudowany newsletter
- skrypt muuusi być łatwy do modyfikowania (wygląd)

Widzieliście coś takiego? Może ktoś z Was mógłby takie coś napisać? w zamian mógłbym stworzyć jakiś dobry design (grafika złożona w HTML + CSS - strona główna)

Czekam.... proszę o jak najszybszą odpowiedź!
k_c2or
Wiecie, co? normalnie zawiodłem się... Niby mnóstwo userów, niby znawców, a na tak proste pytanie nie potrafi mi nikt odpowiedzieć? No bez kitu! Jestem userem na kilkunastu forach i wiem, co to znaczy mieć problem i co to znaczy pomagać innym, nie rozumiem userów tego forum... no nie rozumiem!
scanner
A ja nie rozumiem Ciebie. Ale to nic.

hint: http://hotscripts.com
GeoS
Ja rowniez myslalem, ze istnieje cos takiego jak:
1) wyszukiwarka na forach typu phpBB
2) wyszukiwarka www.google.com
3) gdybys skorzystal z 1) wiedzialbys o:
a) sourceforge.net
cool.gif hotscripts.com
4) no comment
kurtz
Cytat
Wiecie, co? normalnie zawiodłem się... Niby mnóstwo userów, niby znawców, a na tak proste pytanie nie potrafi mi nikt odpowiedzieć? No bez kitu! Jestem userem na kilkunastu forach i wiem, co to znaczy mieć problem i co to znaczy pomagać innym, nie rozumiem userów tego forum... no nie rozumiem!

hmm

popatrzmy na to obiektywnie - potzebujesz bardzo rozbudowanego mechanizmu ktorego pisanie zajelo by sporo czasu. wydaje mi sie ze jesli ktos mialby wystarczajce umiejetnosci by takie cos sprawnie stworzyc i zapewnic sprawne jego dzialanie znajdzie lepsze i ciekawsze zajecia - oferta "zrobie projekt graficzny" jakos mna nie wstrzasnela ;)

dodatkowo musze sie zgodzic z innymi - gotowych mechanizmow jest od pyty - wystarczy ze zajrzysz na hotscripts.com - a ze wybierac jest w czym to i 100 opinii.

ps
to takie haherkie pisac bydgoszcz uzywajac cyfr? nie bardzo rozumiem co przez to chciales osiagnac.
scanner
Cytat
bydgoszcz
Białystok tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.