Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Katalog stron, katalog sklepów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
becom
Witajcie!
Szukam katalogu sklepów internetowych lub ewentualnie katalogu stron, ktory mozna by bylo przerobic na sklepy. Wiem, że istnieje coś takiego jak google, ale chciałbym abyście Wy mi coś doradzili, który najlepszy itp... Moje wymagania to tylko tyle aby skrypt był po polsku lub aby obslugiwal wielojezycznosc
Proszę o linki i opinie
Pozdrawiam
blooregard
Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem: skrypt katalogu stron internetowych, który można przerobić na sklep?

A nie prościej od razu poszukać sklepu?
karolrynio
Wydaje mi się, że chcesz mieć zwykły katalog stron w którym będziesz umieszczać tylko sklepy...
W takim razie możesz sobie ściągnąc katalog QlWeb. Nie pamiętam, czy był spolszczonyt czy nie, ale napewno jest oddzielny plik z tekstami z angielskiego które możesz na własne potrzeby pozmieniać.
becom
Cytat(blooregard @ 11.05.2010, 21:17:51 ) *
Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem: skrypt katalogu stron internetowych, który można przerobić na sklep?

A nie prościej od razu poszukać sklepu?


Oczywiście że prościej jest ściągnąć od razu sklep, ale ja nie szukam sklepu tylko katalog stron internetowych ktory chcialbym przerobic na katalog sklepow internetowych - tak jak napisal karolrynio, dzisiaj sciagne ten skrypt i napisze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.