Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [poszukuje] relacja live
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
kalinowski
czy nie wie ktos czy idzie skas sciagnac skrypt cos w stylu relacji live - cos takiego jak jest na onecie biggrin.gif
moze byc gorsze nawet o wiele gorsze biggrin.gif
Bakus
Mogę cie jedynie pocieszyć, że jest to zbudowane w oparciu o tony JavaSctipt, Javy i serwera na którym chyba też jakać Java działa... Przeglądnij sobie kod źródłowy stronki z onetu, a sam zobaczysz...

Co do możliwości znalezienia czegoś takiego w sieci... daje 0.1%, że znajdziesz coś w tym stylu i daje 0.001% szans na to, że ten skrypt/system będzie bezpłatny...
Strz@łka
Ja znam gościa który sprzeda ci to za nie wiele grosiwa biggrin.gif. Ale to nie prawda że tam jest tony JS. Poprostu jest coś żeby stronkę odświerzało np. co 30s. i już. Ja próbuję coś teraz napisać 8)
Bakus
Onet wykorzystuje jak już wspomniałem Javę do pobierania i uaktualniania danych, a JavaScript do zmiany zawartości już wczytaej strony... Dzięki takiemu rozwiązaniu nie widać przeładowywania strony, o wszystko dzieje się w locie dzięki Javie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.