Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prosty CMS posiadający tylko pewne funkcję
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
marekpb
Witam
Szukałem jakiś podobnych tematów związanych z moim problemem, lecz nic nie znalazłem, dlatego zdecydowałem się założyć nowy temat.

Potrzebuję takiego systemu zarządzania treścią (CMS), by posiadał tylko funkcję dodawania nowych podstron, linków w jakimś menu bocznym oraz jakąś skromną galerię zdjęć. Wszystko z poziomu panelu administracyjnego oraz obowiązkowo z bazą danych.

Sam znam kilka takich skryptów, lecz są one przeładowane jeszcze innymi bajerami przez co kod jest ciężko do edycji,, a dodam, że potrzebuję całkowicie przerobić szatę graficzną by pasowała do strony. Potrzebuję to szybko zrobić dlatego ważne jest by ten skrypt nie był zbyt rozległy. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

Sam znam się trochę na PHP i pisałem już jakieś mniejsze PA, lecz pisanie go od zera nie wchodzi w grę ponieważ zbyt dużo czasu bym na to poświęcił. I jeszcze jedno prosiłbym o nie podawanie mi stron typu "http://php.opensourcecms.com/" tylko jakieś konkretne skrypty jeśli ktoś zna. Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź. Pozdrawiam.
Wicepsik
Wordpress z dodatakami ?
marekpb
Znam Wordpressa ... uważasz, że to jest taki ubogi skrypt ? ;]

Ma ktoś jakieś inne propozycje ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.