Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Urudnione przeglądanie artykułów.
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Wortal
Liko
Witam
Dziś czytając kilka artykułów na php.pl natknąłem się nie na błąd lecz brak możliwości przemieszczania sie pomiedzy staronami artykułu. Chodzi o to ze mamy tak: Info o artykule tzw. wprowadzenie a na dole linki do sekcji i kolejnych podstron. Jak wejde na jakąs podstrone to musze sie cofać do wprowadzenia czyli do samego poczatku zeby wybrac nastepną strone. Jest to dla mnie troche bezsensowne. Mamy strone:Z Wprowadzeniem i pierwszą podstrone Podstrona i zeby przejsc do nastepnej podtsony trzeba sie cofnać do wprowadzenia i wybrac odpowiednią podstrone. Powinno być na kazdej strona link ktory prowadzi do strony nastepnej i strony poprzedniej tak jak jest to np. w manualu.
Pozdrawiam
Seth
Niedlugo zmienimy to calkowicie tak aby ulatwic przegladanie artow... a narazie polecam przejzec FTPa bo byc moze jest ten art w pdfie winksmiley.jpg
splatch
Struktóra artykułów przypomina mi bardziej kursy smile.gif.
Pamiętam też taką złotą zasadę, która bardzo umila internautom życie - polega ona na tym, że odwiedziający w trzech kliknięciach ma zobaczyć to co chce. Tymczasem 3 kliknięcia to
a) wybranie artykułu
cool.gif wybranie strony
c) przeczytanie wprowadzenia do strony i dopiero wybór treści zasadniczej.

Mi sięto zbytnio nie podoba
Liko
Ja chciałem tylko zasygnalizowac problem i jestem mile zaskoczony z natychmiastowej odpwiedzi admina.
kwiateek
O tym już pisałem tutaj.

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.