Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt sklep (łatwy w obsłudze)
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
matwiej
Witam szukałem na forum jakiś gotowych darmowych skryptów e-sklepów, lecz wszystkie z jakimi się spotkałem były aż za bardzo rozwinięte albo płatne, więc może ktoś podać nazwę jakiegoś prostego sklepu internetowego który nie musi być zbytnio rozwinięty ?
#luq
Quick Card
Waleń
Witam, nie napiszę nowego wątku żeby nie śmiecić.

Potrzebuję skryptu do prowadzenia sklepu.

wymagania:

1.Darmowy tongue.gif (nie koniecznie ale jeśli płatny to najlepiej stosunkowo tani i musi spełniać 100% poniższych)
2. łatwy w modyfikacji kodu źródłowego i dodawaniu modułów
3. najlepiej żeby miał modułową budowę
4. łatwa obróbka i przygotowanie skórek
5. mile widziane polskie wsparcie
6. lekki dla serwera
7. bezpieczny
8. łatwy do zintegrowania z jakimś cms'em (mambo, yoomla itp)
9. przyjazny w obsłudze dla klienta (najważniejsze) jak i dla admina

napiszcie jakich skryptów wy używacie/używaliście i jak się one sprawują, oferty płatne będę rozpatrywał bardzo niechętnie i ze z góry założonymi uprzedzeniami do trwonienia gotówki tongue.gif
MWL
ostatnio bardzo mi się spodobała presta, właśnie dlatego że jest prosta i przyjemna w implementacji, obszerna dokumentacja powinna pomóc Ci zbudować moduły jakie tylko chcesz winksmiley.jpg
erix
Cytat
napiszcie jakich skryptów wy używacie/używaliście i jak się one sprawują, oferty płatne będę rozpatrywał bardzo niechętnie i ze z góry założonymi uprzedzeniami do trwonienia gotówki

Z takimi wymaganiami, to jednak się przygotuj na wyciągnięcie paru(nastu) stówek. Jeszcze nie słyszałem o darmowym skrypcie e-commerce, który by spełniał wszystkie z tych wymagań. tongue.gif
Waleń
Cytat(erix @ 5.08.2010, 15:29:12 ) *
który by spełniał wszystkie z tych wymagań. tongue.gif


ale nie ma spełniać wszystkich tylko niektóre, jeśli spełnia wszystkie to parę(bez nastu tongue.gif) mogę wyciągnąć jeśli nie dam rady z darmowym
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.