Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt który pokaże ile plików jest w danym folderze
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
krutul
Cześć! Szukam skrypciku który policzy i wyświetli liczbę znajdujących się plików w folderze. Z góry dziekuje! biggrin.gif
Bags_Bunny
[php:1:efe8e914e6]<?php
$path = 'jakis/sobie/folder';
$dir = opendir($path);
$n = 0;
while ($r = readdir($dir)) {
if (!is_dir($path.'/'.$r)) $n++;
}
echo $n;
?>[/php:1:efe8e914e6]
krutul
Dzięki, no mi nie liczy to dokładnie co do 1 ale działa. Jeszcze raz wielkie thx
Bags_Bunny
y? powinien liczyc w miare dokladnie winksmiley.jpg ale on liczy same pliki, jak chcesz zeby liczyl tez foldery to trzeba troche inaczej zrobic
krutul
Nie chodzi mi tylko o pliki, bo mam konta użytkowników zarejestrowanych w jakimś folderze i chodzi mi np. na zliczenie ile tych plików jest tz. ile użytkowników jest zarejestrowanych.
Bags_Bunny
no to nie wiem czemu ci zle pokazuje... jakie nazwy maja te pliki? jaki blad robi?
krutul
Nie ma błędu. Nazwy plików np.: login.dat tylko mi liczy 2 + dwa pliki więcej pokazuje. Szukam także skryptu który pokaże loginy osób zalogowanych na stronce(aktualnie) szukam wyszkiwarką forum ale nie moge znaleść.
Bags_Bunny
z tym bledem to chodzilo mi o ile za duzo/malo ci pokazuje winksmiley.jpg moze masz jakies pliki ukryte w tym folderze i ich nie widzisz a skrypt ci liczy?
krutul
a pomożesz mi z drugim problemem?? nie zabardzo znam się na zaawansowanym php. Niewiem czy tam jest coś ukrytego Total Commander nic poza kontami użytkowników nie wyświetla. Dobra 2 wtą czy w tą jest prawie bez różnicy. Spróbuj mi pomóc z drugim zagadnieniem
Bags_Bunny
www.hotscripts.com www.scrypty.com www.google.pl ......
krutul
no nie moge znaleść. Pomóż mi
Bags_Bunny
a w ogole szukales?
http://www.scrypty.com/?strona=download&ac...=category&id=10
Cytat
phpCounter
? Licznik textowy, pokazuje ilosc osob online, ilosc osob ktore odwiedzily dzisiaj strone oraz ilosc osob ktore wogle obejrzaly strone.
krutul
nie chodzi mi o ilość osób on-line tylko aby wyświetlała się lista osób loginów zalogowanych. Licznik osób(cyfrowy) mam
Bags_Bunny
e.... no to sobie zrob zeby licznik online sie wywolywal tylko jesli gosc jest zalogowany... albo sobie odpowiednio przerob jakos..
krutul
a jak zrobić wylogowywanie mam 4 zmienne w cookie $userlogin $userpass $userimg i $useremail chce wylogować użytkownika. Mój skrypt nie zawsze działa. Może masz jakiś pomysł. Podanie zapisania cookie bez wartości nie działało nie wiem masz jakiś pomysłquestionmark.gif Może masz gg bo tu się ciężko rozmawia
Bags_Bunny
gg smierdzi i nie mam zamairu tego czegos uzywac

proponuje zebys zrobil logowanie na sesjach bedzie wygodniej i bedzie dzialac nawet jak user ma wylaczone cookies
krutul
Może podpowiesz jak to zrobić tak żeby nie musiał się user logować po ponownej wizycie.
krutul
w tych sesjach żeby zrobić podobnie jak to mam teraz w cookie, ja o sesjach prawi nic niewiem
Bags_Bunny
poczytaj manuala i uzyj wyszukiwarki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.