Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuje skryptu grupy dyskusyjnej na swoja strone
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Kokos
Witam
Jak w temacie...

Chcialbym zainstalowac w swoim serwisie pod swoja domene skrypt grupy dyskusyjnej, ale najlepiej jaby byl jakis naprawde dobry, z administracja, itp.

Jak skonfigurowac taki skryp, na jakich serwerach?

Prosze o jakies namiary, z gory dziekuje
Pozdrawiam
Kokos
scanner
Grupa dyskusyjna: (news://) - czy chcesz zrobic bramke www<->news ? Czy ja czegoś nie rozumiem?
GeoS
Zgaduje, ze koledze chodzi o forum dyskusyjne.

phpbb.com - powinno spelnic 99% stawianych wymagan aaevil.gif
Kokos
chodzi mi o grupe dyskusyjna taka ktora jest np. na www.google.com.pl
taka ktora mozna miec np. w outlooku smile.gif

pozdrawiam
Aleksander
dragossani
Krótko mówiąc chodzi web'owy front-end do serwera grup dyskusyjnych (news://). http://www.hotscripts.com/php/Scripts_and_...Usenet_Gateway/
Kokos
Cytat
Krótko mówiąc chodzi web'owy front-end do serwera grup dyskusyjnych (news://). http://www.hotscripts.com/php/Scripts_and_...Usenet_Gateway/


Dzięki!
Kokos
zainstalowalem ten skrypt bez problemu, mimo wszystko wyskakuje m8i blad


Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: my_db in /grupa/admin/index.php on line 55

tragedia sad.gif
[/b]
Kokos
Cytat
zainstalowalem ten skrypt bez problemu, mimo wszystko wyskakuje m8i blad  


Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: my_db in /grupa/admin/index.php on line 55

tragedia sad.gif
[/b]


chodzi mi o skrypt mynewsgroups
dragossani
Po błędzie widać, że brakuje definicji klasy my_db. Nie używałem tego skryptu więc nic konkretnego Ci w tej chwlili nie pomogę. Stonę projektu masz tutaj, skrypt na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo dobrze napisany (abstrakcja bazy danych przez PHPLib, wsparcie językowe przez i18n, szablony html, obsługa Cron'a, kompatybilność z 'register_globals = off') więc zakładam, że błędy tkwią raczej po Twojej stronie (niepoprawnie przeprowadzona instalacja). Na stronie projektu masz forum, zawsze możesz spytać - tam na pewno będą wiedzieć lepiej.
Kokos
Cytat
Po błędzie widać, że brakuje definicji klasy my_db. Nie używałem tego skryptu więc nic konkretnego Ci w tej chwlili nie pomogę. Stonę projektu masz tutaj, skrypt na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo dobrze napisany (abstrakcja bazy danych przez PHPLib, wsparcie językowe przez i18n, szablony html, obsługa Cron'a, kompatybilność z 'register_globals = off') więc zakładam, że błędy tkwią raczej po Twojej stronie (niepoprawnie przeprowadzona instalacja). Na stronie projektu masz forum, zawsze możesz spytać - tam na pewno będą wiedzieć lepiej.


wiem ze na serwerze mojego dostawcy jest register_globals=on
Kokos
Cytat
Po błędzie widać, że brakuje definicji klasy my_db. Nie używałem tego skryptu więc nic konkretnego Ci w tej chwlili nie pomogę. Stonę projektu masz tutaj, skrypt na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo dobrze napisany (abstrakcja bazy danych przez PHPLib, wsparcie językowe przez i18n, szablony html, obsługa Cron'a, kompatybilność z 'register_globals = off') więc zakładam, że błędy tkwią raczej po Twojej stronie (niepoprawnie przeprowadzona instalacja). Na stronie projektu masz forum, zawsze możesz spytać - tam na pewno będą wiedzieć lepiej.



instalowalem dwa razy, wszystko super idealnie az do momentu proby wejscia do administracji, caly czas to samo !!


Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: my_db in /grupa/admin/index.php on line 55


czytalem na ich stronie w forum, ponoc ludzie maja taki sam problem, jakis koles ma na to sposob ale tylko dla tych co sami maja swoje serwery!

a ja mam wykupiony i nic sobie tam nie ustawie sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.