Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [propozycja] Wyslij newsa
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Wortal
party
Widzialem newsa odnosnie poszukiwania newsmanow i pomyslalem ze mozna by bylo zrobic dzial "Wyslij newsa" z prostym formularzem... Gdyby tak bylo to ludzie spoza redakcji mogliby nadsylac jakies nowosci smile.gif
PMadej
Cytat
Widzialem newsa odnosnie poszukiwania newsmanow i pomyslalem ze mozna by bylo zrobic dzial "Wyslij newsa" z prostym formularzem... Gdyby tak bylo to ludzie spoza redakcji mogliby nadsylac jakies nowosci smile.gif


nie kazdy powinien zamieszczac newsy na wortalu bo zrobi sie smietnik, natomiat jesli bylby taki link wyslij newsa z linkiem na pw do newsmanow to byloby to genialne rozwiazanie.
spenalzo
Ee... formularz który przesyłałby treść newsa na email - to byłoby najlepsze rozwiązanie.
DreeD
to co spenalzo :wink:
jaco
forumularz, ktory doda news do zaakceptowania chyba jeszcze lepiej smile.gif
tiraeth
Z uwagi, że mam zdeka niskie ciśnienie nie odpowiadam za treść zamieszczoną poniżej smile.gif

Jestem za pomysłem aby umieścić formularz Wyślij news, który dostępny byłby dla osób zalogowanych na forum (sprawdzanie tablicy $_SESSION). Każdy news zostałby wysłany do bazy danych eZ Publish [mała modyfikacja kodu i tabeli (dodanie pola accept - sprawdzanie czy news jest zaakceptowany do wyświetlenia)]. Następnie każdy admin, opiekun, moderator, redaktor zalogowany w panelu administracyjnym eZ Publish po przejściu w edycję Nowości mógłby odznaczać i zaznaczać opcję Akceptacja, która zmieniała by wartość w tabeli sql (0 - brak akceptacji , 1 - akceptacja)....

Sorry, ale znowu jest mi slabo... rolleyes.gif pozdro, tiraeth[!]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.