Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Niesmaczny błąd ... :>
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
ZŁOTY
Chodzi o skypt do newsów. Na localhoscie działa - używam Windowsa, a na serwerze no niestety KLAPA sad.gif Na początku pomyślałem żeby ustawić chmod - no i ustawiłem dla tych plików, co tego (chyba) potrzebowały. Ku mojejmu zdziwieniu (tongue.gif) niestety nie zadziałało. Teraz tutaj zapytuje się was czy może ten skrypt musi być w jakimś osobnym katalogu, a jak tak to jaki chmod mu nadać. Z góry wielkie dzięki (za pomoc), a jeżeli jeszcze coś jest niejasne, albo nie wiecie o co chodzi to tu jest treść błędu który się pojawia po tym jak chce dodać newsa ...
Cytat
Warning: fopen("max.txt", "a+") - Permission denied in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 2

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 3

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 4

Warning: Unlink failed (Permission denied) in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 5

Warning: fopen(".txt", "a") - Permission denied in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 7

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 12

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 13

Warning: fopen("max.txt", "a+") - Permission denied in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 15

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 16

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/users/lukasz/www/zloty/go.php on line 17
News został dodany!Powrót
GeoS
1. Na co jest ustawiony CHMOD dla pliku i dla skryptu?
2. Czy aby na pewno ten plik istnieje (tutaj dalsze powiazania z prawami dostepu)?
Szczav
Może najpierw nadaj prawa jakimś programem (np Total Commander) i wtedy sprawdź, czy pliki da się wysyłać. Jak tak to problem tkwi w chmod, a jak nie to pewnie w uprawnieniach file_uploads w php.ini albo w błędnym adresie serwera.
ZŁOTY
Własnie o to chodzi, ze nadałem te prawa (chmod) WinCommanderem ...
Nadałem plikom chmod 755 ... nie wiem, a co to śa te file_uploads w php.ini - mógłbyś z deczka jaśniej tongue.gif Z góry thx
GeoS
Sprobuj ustawic na 777 biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.