Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: formularz kontaktowy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Skrypty forum
ToMo_90
Witam.

Mam Problem Zrobilem Formularz Kontaktowy,wszytko dziala lecz nie wiem jaki ma byc send.php do tego. bo jak daje na emial to przychodza emial na 1 emil a ja mam zrobione na 3

tutaj mozna zobaczyc ta ramke. http://cs-zoone.pl/kontakt.php

prosze o pomoc
erix
W czym?
ToMo_90
nie wiem jak to wszytko wpisac w send.php co tam musze wpisac aby jak wybiore np sponsoring pisze na emial sponsoring@blabla bal a jak chce wyslac na pomoc to wysylam na pomoc@blablabla..

bo teraz mam co znalazlem w google send.php a ja chce aby ktos mi go zrobil do tego co podalem formularza
Mefiuu
źle, jeszcze raz. np. taki kod :

  1.  
  2. $do_kogo = $_POST['do_kogo'];
  3.  
  4. if ($do_kogo == 'sponsoring') {
  5. //tutaj funckja mail na adres sponsoring@blblbl.pl
  6.  
  7. }
  8.  
  9. elseif ($do_kogo == 'pomoc') {
  10. //tutaj funckja mail na adres pomoc@blblbl.pl
  11.  
  12. }
  13.  
  14.  


Kod jest prymitywny, ma Cię naprowadzić.
ToMo_90
Hmmm to jest moja cala ramka

http://wklej.to/w8kb


i do tej ramki potrzebuje w calosci send.php

bo naprawde tego juz nie ogarniam :/
erix
Jak chcesz gotowca, to nie ten dział; chyba że zlecenie, ale to też nie ten dział. winksmiley.jpg
ToMo_90
pierwszy raz tu jestem i nie wiem gdzie co napisac..
gorden
send.php z komentarzami oczywiscie, zebys umial w przyszlosci
  1. <?
  2. if(!empty($_POST['imie']) && !empty($_POST['login']) && !empty($_POST['idu']) && !empty($_POST['email']) && !empty($_POST['tresc'])) { //sprawdza, czy wszystkie (możesz dodać/usunąć to, co jeszcze chcesz) pola (oprócz pliku do uploadu) są wypełnione, jeśli tak, zwróci kod.
  3.  
  4. $imie=$_POST['imie']; //jesli zostaly wypelnione pola podane wyzej w warunku, pobieramy zmienne z formularza
  5. $login=$_POST['login'];
  6. $gg=$_POST['idu'];
  7. $email=$_POST['email'];
  8. $tresc=$_POST['tresc'];
  9.  
  10. $wiadomosc=
  11. "Przyszedl do ciebie kontakt od $login (gg: $gg, imie i nazwisko: $imie). Jego email: $email.
  12. Treść wiadomości:
  13. $tresc"; //to tresc emaila, ktory dostaniesz
  14.  
  15. switch($_POST['wyslij']) {
  16. case 'mejla1': //jesli ktos wybral option value mejla1, wysle email tam, gdzie podasz nizej.
  17. mail (platnosci@obsluga.pl, $login - wiadomosc, $wiadomosc); //funkcja mail (email odbiorcy, temat emaila, tresc)
  18. echo "Wysłałeś swój email do <b>Płatności i obsługa</b>. Jego treść:<br>$tresc"; exit; //komunikat, jesli wszystko pojdzie ok i uzytkownik wybierze te opcje
  19.  
  20. case 'mejla2': //tutaj wszystko jw, ale inne dane
  21. mail (wsparcie@techniczne.pl, $login - wiadomosc, $wiadomosc);
  22. echo "Wysłałeś swój email do <b>Wsparcie techniczne dla serwerów</b>. Jego treść<br>$tresc"; exit;
  23.  
  24. case 'mejla3': //jw
  25. mail (kontakt@sponsoring.pl, $login - wiadomosc, $wiadomosc);
  26. echo "Wysłałeś swój email do <b>Kontakt i sponsoring</b>. Jego treść:<br>$tresc"; exit;
  27.  
  28. } } else { //konczymy nawiasy klamrowe otwarte wczesniej i otwieramy nowy.
  29. echo"Nie wpisałeś jakiś niezbędnych danych. Wróć i wpisz jeszcze raz."; exit; } //to sie wyswietli, jesli ktos nie wpisze danych podanych wyzej. zamykamy ostatni nawias klamrowy i konczymy kod
  30. ?>
  31.  
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.