Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: instalacja phpbb
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
UWE
Nie zabardzo potrafie czytac po angielsku i dlatego nie potrafie spolszczyć tego forum (phpbb) ani też umieścić go na serwerze. Czy czeba tez znac jakieś polecenia do mysql żeby wprowadzić forum na serwer? prosze o pomoc, moze jakis tutorial o tym forum? Z góry dziękuję? A może jest podobne forum ale polskie? Koniecznie darmowe i z dobrą dokumentacja?
kurtz
Cytat
Nie zabardzo potrafie czytac po angielsku i dlatego nie potrafie spolszczyć tego forum (phpbb) ani też umieścić go na serwerze. Czy czeba tez znac jakieś polecenia do mysql żeby wprowadzić forum na serwer? prosze o pomoc, moze jakis tutorial o tym forum? Z góry dziękuję? A może jest podobne forum ale polskie? Koniecznie darmowe i z dobrą dokumentacja?
nie znam polskich forow wiec odpoweim tylko na pierwsza czesc - jesli nie znasz anigielskiego by zainstalowac gotwa aplikacje phpbb nie instaluj go. w trakcie, po i duzo duzo pozniej pojawia sie raczej komunikaty w jezyku angielskim - ich bledne zrozumienie moze narazic na szwank nie tylko ciebie ale i serwer.

przykro mi jesli zabrzmialo za brutalnie - widac czas zabrac sie za jezyki obce ;) na poczatek na prawde nie wiele potrzeba - mysle ze spokojnie juz wkrotce moglbys je calkowicie sam postawic.
qbba
przecierz na stronie probucenta (phpbb.com) jest plik spolszczajacy.
Co prawda jest tam napisane polsku no ale to chyba ma sie do polski smile.gif)
lkslodz
A ja mam pytanie jak uzyskać polski miesiąc lub numeryczny w dacie w phpbb ?
Próbowałem zmienić ustawienia w ustawieniach głównych w panelu admina ale nc to nie zmieniło ?

Czy istnieje możliwość by forum phpbb nie posiadało kategorii i podziału na fora, ale np. na stronie głównej od razu pojawiały się posty. Chodzi mi o zastosowanie tylko jednego tematycznie forum + zachowanie tabelki kto jest na forum ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.