Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tlumaczenia
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
e-Gandalf
Czy znacie jakis dobry system do tworzenia tlumaczen (np. ksiazek)?
Bakus
KBabel... ale niewiem czy będzie dobry dla Twoich potrzeb...
e-Gandalf
chodzilo mi o server-side - chcialbym uzywac tego do pracy rozproszonej.
Bakus
CVS I Notatnik winksmiley.jpg
e-Gandalf
No mozna... ale szukalem czegos bardziej "wyrafinowanego" smile.gif Na razie sproboje z Wiki
Bakus
Życzę powodzenia i udanych łowów winksmiley.jpg
DeyV
najlepszym narzędziem z jakim się do tej pory spotkałem, jest system wykorzystany na flashzone.pl do tłumaczenia manuala.

Niestety - sam system jest z natury nie przenośny, i aby można było z niego sfobodnie korzystać - wymaga sporych zmian.
Przyznam się szczerze, że swojego czasu rozpoczełem projekt, mający na celu zbudowanie takigo systemiku właśnie na podstawie tego, co widzimi na ich stronach, udało mi się nawiązać kontakt z jego twórcą, otrzymać źródła, i zacząć pracę ... jednak ... z przykrością stwierdzam, że od pół roku kod leży nieruszony - powód trywialny - brak czasu.

A mówię o tym dlatego, że zanim zacząłem się przymierzać do tego projektu - poświęciłem sporo czasu na poszukiwania jakiegoś gotowca. Niestety - przynajmniej około 0.5 roku temu nic ciekawego nie udało mi się znaleść.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.