Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [HTML][PHP][MYSQL] Szukam systemu newsów z podziałem na kategorie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
nieznajomy
Witam,
Szukałem w miarę prostego w obsłudze i modyfikowaniu systemu newsów, posiadającego możliwość dzielenia artykułów na kategorie. Chodzi mi jednak nie o kilka boxów na jednej podstronie, ale o kilka podstron, do których przypisane byłyby inne kategorie.
Pozdrawiam
krzysztof_kf
Najbardziej prostym i sprawdzonym cms jest Wordpress link download nie będę się rozpisywać może ci przypadnie do gustu . powodzenia
nieznajomy
Dzięki za odpowiedź, ale chodziło mi o coś innego. Znam wiele CMSów i wiem jak działają, ale szukam jedynie systemu newsów, bo szablon strony chcę zrobić sam (powiedzmy).
thomson89
Na algorytmy.pl widziałem system newsów, ale dostęp jest niestety płatny. Jest to prosty system, oparty na jednej stronie. Nie działa zbyt dobrze, ma wiele do poprawki (bynajmniej jak na moje oko). Ale jest to dobra podstawa do tworzenia własnego systemu.
phpmax
Spróbuj Cute News, http://cutephp.com/.

To jest chyba dokładnie to o co chodziło. Sam sobie stworzysz skórke/layout np: xHTML/CSS i pod to prosty system pod newsy jak znalazł winksmiley.jpg
nieznajomy
Dzięki bardzo, właśnie o to mi chodziło biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.