Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Katalog stron www
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
kpjeziorak
Hej,
Pod adresem http://www.jeziorak.kamsel.net/links.php mam katalog stron www, dziala prawie bez zarzutow, ale:

1. Gdy probuje edytowac jakis link - to zamiast zaminy zostaje on usuniety, ale gdy edytuje cala kategoria - bo mam takze taka mozliwosc - to wszystko jest ok.

2. Czy moglby mi ktos pomoc, bo chcialbym, aby w jednym miejscu wyswietlona byla liczba linkow ze wszystkich kategorii razem.

Z gory dzieki!
marios
Witam, a może jakiś kod smile.gif skąd mam wiedzię dlaczego Ci usuwa, skoro nie znam kodu laugh.gif

8) :wink:
kpjeziorak
Spoko, oto kody:

links.php: - główny plik skryptu
Są jeszcze pliki szablonów, footer.html, header.html
_______________________
Od moderatora:
a) Jeśli to Twój skrypt - daj link do zipa
cool.gif Jesli to skrypt skąś ściągnięty- daj link do downloadu.
c) wklejanie tak długich listingów nie jest poprawne politycznie
scanner
Majdan
A my jesteśmy jasnowidzami. :wink:
Podaj adres do kodu, ale aby był on widoczny, bo zapewne domyślasz się, że z Twojego adresu nic nie skorzystamy.
kpjeziorak
Nie no sorry, wrzuciłem pliki, ale widze, że ktoś edytował. Tylko nie wiem czemu wywalił ktoś kody?! Jeszcze bez uprzedzenia! No comment!

[EDIT]: Scanner jeżeli mój post musiał zostać edytowany, to lepiej było go całkowicie wywalić, bo teraz wyszedłem na idiotę! Niby profesjonaliści, a... :!:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.