Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysłanie e-maila za potwierdzeniem nadawcy.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Reshor
Witajcie drodzy użytkownicy. Do swojej strony (bez reklam) reshor.com.pl w "Kontakt" mam prosty formularz składający się z HTML i PHP - mogę wysłać jak potrzeba. Czy jest na to skrypt by przy wysyłaniu maila, nadawca dostał e-mail z linkiem potwierdzającym, po kliknięciu w link mail zostanie wysłany na moją pocztę?
PawelC
Skryptu nigdy takiego nie widziałem, ale jest to bardzo proste do zrealizowania smile.gif

Dokładnie, ktoś wypełnia formularz e-mail, wysyła wiadomość zostaje ona zapisana do bazy, ze statusem aktywna=0, do niego na e-mail który podał w formularzu wysyłasz link aktywacyjny, który w adresie będzie miał np id wiadomości, lub adres e-mail, jak kliknie w link, przeniesie go na twoją stronę, czyli dokona aktywacji, wtedy status aktywna zmieni się na 1, i wiadomość zostanie wysłana, a na sam koniec skasowana z bazy. To wydaje się straszne, a jest bardzo proste smile.gif
Reshor
Heh, dokładnie straszne - nie interesowałem się aż tak PHP więc trudno będzie.
PawelC
Znajdę chwile wolną w tym tygodniu to Ci to napiszę, bo i tak powoli kończę swój system mailingowy, w nim działa to troszkę inaczej, ale przebuduje to pod Twoje wymagania smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.