Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: potrzebny skrypt zapis IP i daty
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
tkucz
Witam wszystkich jestem "ciemny" w PHP i potrzebuję skryptu do mini czata:) zapisującego usera logującego się , oraz IP , datę kiedy się logował .Ewentualnie gotowy panel admin z funkcją ban i del post tylko na plikach txt. Za pomoc edę wdzięczy bardzo. Pozdrawiam i dzięki za ewentualną pomoc .
darophp
Od czego jest wujek Google ?
- http://forum.php.pl/index.php?showtopic=151242
Mefiuu
Cytat(tkucz @ 21.08.2010, 21:22:49 ) *
Witam wszystkich jestem "ciemny" w PHP i potrzebuję skryptu do mini czata:) zapisującego usera logującego się , oraz IP , datę kiedy się logował .Ewentualnie gotowy panel admin z funkcją ban i del post tylko na plikach txt. Za pomoc edę wdzięczy bardzo. Pozdrawiam i dzięki za ewentualną pomoc .



Nie no ja przepraszam, ale:

1) Nie ten dział - jest taki dział jak "Gotowe rozwiązania",
2) Jak Ty chcesz mieć mini chat skoro nie umiesz zapisać IP do pliku?,
3) Przeczytałeś choć jeden kurs, choćby same podstawy?,
4) Skoro jesteś, jak to wyraziłeś sam, "ciemny" to czemu zabierasz się za tak "skomplikowane" rzeczy? Może poczytaj tu?

Ludzie, ogarnijmy się, nie piszmy po gotowce, a jeśli już na prawdę potrzeba to nie w tak błahych sprawach!

Ale żeby nie było że nie pomogłem - ŁAP!, to Ci pomoże...
tkucz
SPOKO i dzięki za pomoc to już przerabiałem , OK już nie aktualne smile.gif proszę o zamknięcie topika
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.