Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: logowanie - kolejny raz
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
huka
Witam,

poszukuje jakiegoś skryptu logowania opartego na bazie danych mysql z hasłami przechowywanymi w bazie. Chodzi mi o taki skrypt, który będzie oparty na sesjach.
Przeglądałem wszystkie posty na tym forum no i część z nich jest naprwde interesująca ale niestety nie bardzo umiem je zastosować.
Poszukuje jakiegoś gotowego skryptu, łatwego w zrozumieniu którego będe mógł przerobić.
Jak macie takie skrypty to dajcie namiar skąd można pobrać albo wrzućcie na forum.

Pozdr
huka
Te skrypty są jeszcze bardziej skomplikowane niż te na forum.
Chodziło mi o coś naprawdę łatwego w zrozumieniu i dość funkcjonalnego. Przydałby mi sie jakiś kod logowania z wyjaśnieniem o co chodzi.

Pozdr
Draugfor
Wiesz, jesli zainstalujesz u siebie na hoscie forum phpbb, to bedziesz mogl bardzo latwo wykorzystac prosciutki skrypt, ktory bedzie sprawdzal, czy user jest zalogowany, czy nie.
Moge Ci podac taki skrypt.
huka
No właśnie szukam skryptu do którego nie trzeba będzie instalować żadnych innych aplikacji. Potrzebny jest mi po prostu zwyły skrypt oparty na bazie danych w której są zawarte hasła.
Draugfor
Na tej www na pewno takie sa.
Masz phpbb?
huka
Zapomniałem dodać na początku że poszukuje takiego skryptu logowania do bazy danych w której znajduje się kilka tabel.
Najkrócej mówiąc chodzi mi o taki skrypt oparty na sesjach który wyciąga hasła z dwóch tabel. Jaśniej mówiąc mam np. dwie tabele klienci i producenci. W tabeli klienci mam wpisane loginy i hasła tych klientów. Analogicznie jest z tabelą producenci. Potrzebny jest mi skrypt za pomocą którego podczas logowania sprawdzane są hasła w obu tych tabelach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.