Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: POMOCY--==>Mam duży Problem !!!! Potrzebuje Forum......:
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
QBANA
Witam
Bardzo prosze was o POMOC !!! Jestem w trakcie tworzenia nowego oblicza mojej strony http://www.webpakers.republika.pl !!! jej adres będzie wyglądał tak www.kulturystyka.rox.pl !!! Ale to nieistotne chce stworzyc wielki servis o tematyce kulturystycznej i Fitnes (sporty siłowe i te sprawy!!!) Ale potrzebuje forum .......ale jest jeden problem potrzebuje profesjonalnego forum w phpBB ono jest perfekcyje jeśli znalazł by się ktoś kto mógł by mi pomóc to prosze pisać na maila mailto:fullkasy@wp.pl Szukam, także zaawansowanych grafików do stwożenia nowej grafiki na strone www (szablonu) !!!! POMOCY !!!
scanner
Zerknij na dół tej strony - tam jest link do strony phpBB. Ściągnij, zainstaluj i ciesz sie.
zalew
zachowuj sie czlowieku angrysmiley.gif najbardziej krzykliwy temat na calej stronie "POMOCY--==>Mam duży Problem !!!! " (faktycznie duzy).. i to w prosbie o pierdole ktora mozesz sam znalesc.. a jelsi nie to jest dzial 'skrypty' ... jak ja nienawidze takich zachowan na forach angrysmiley.gif angrysmiley.gif angrysmiley.gif tworzenie tematu ktory sie nadaje tylko do usuniecia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.