Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Odswiezanie diva
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
agentmullder
Poszukuje prostego skryptu do ciaglego odswiezania diva, zeby dzialal pod IE.
Armstrong
http://tinyurl.com/3879amb
agentmullder
Cytat(Armstrong @ 25.08.2010, 20:08:26 ) *


Gdybym znalazl w google taki, ktory dziala pod IE to bym sie nie pytal.
nospor
pierwszy link z wyników co dostałeś to jQuery. Działa, o dziwo, również pod IE. NIe obruszaj się więc tylko porządnie go użyj
agentmullder
Cytat(nospor @ 26.08.2010, 08:27:37 ) *
pierwszy link z wyników co dostałeś to jQuery. Działa, o dziwo, również pod IE. NIe obruszaj się więc tylko porządnie go użyj


Akurat, ze nie dziala. Mruganie zawartosci diva, a jego odswiezanie to nie to samo.
nospor
O rety.... koleś dodał jeszcze efekt chowania i ukrywania diva. Wyłącz go i po sprawie. Zeby ze swojej niewiedzy robić raporty na poczciwych obywateli forum to lekka przesada tongue.gif

Nie: $('#responsecontainer').fadeOut("slow").load('response.php').fadeIn("slow");
a: $('#responsecontainer').load('response.php');

Na przyszłość jak masz problem z kodem, działa nie tak jak oczekujesz - to napisz od razu a nie "szopki" odstawiasz. smile.gif
agentmullder
Cytat(nospor @ 26.08.2010, 08:41:21 ) *
O rety.... koleś dodał jeszcze efekt chowania i ukrywania diva. Wyłącz go i po sprawie. Zeby ze swojej niewiedzy robić raporty na poczciwych obywateli forum to lekka przesada tongue.gif

Nie: $('#responsecontainer').fadeOut("slow").load('response.php').fadeIn("slow");
a: $('#responsecontainer').load('response.php');

Na przyszłość jak masz problem z kodem, działa nie tak jak oczekujesz - to napisz od razu a nie "szopki" odstawiasz. smile.gif


Dzieki za pomoc. Prosze mi wybaczyc mam ciezkie dni, kupe roboty na glowie, czas mnie goni, a jak dostalem linka do google to mnie to podirytowalo. Przepraszam.

@EDIT: dziala smile.gif
Ogromnie dziekuje, wybaczcie za problem jaki stworzylem.
Nospor chyba sie nie obrazisz, jesli Ci zmienie tak okragla liczbe pochwal 1600 winksmiley.jpg
nospor
Cytat
Prosze mi wybaczyc mam ciezkie dni, kupe roboty na glowie, czas mnie goni,
Każdemu się zdarzają gorsze dni.

Cytat
Ogromnie dziekuje, wybaczcie za problem jaki stworzylem.
Problemy jako tako nie było. Musiałem tylko zamknąć raport, napisać kilka postów pouczających, sporządzić raport dla admina, wysłać poleconym. Całość kosztowała mnie 100zł i 87 groszy. Nie liczę tutaj oczywiście rachunku od psychologa, bo po takiej traumie przez dwa miechy będę się leczył. Ale ogólnie problemu nie było winksmiley.jpg

Także idź i nie grzesz więcej dobry człowieku winksmiley.jpg

Cytat
Nospor chyba sie nie obrazisz, jesli Ci zmienie tak okragla liczbe pochwal 1600
no nie wiem winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.