Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Edytor PHP (alternatywa phpAnywhere)
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Rafik
Witam.
Czy istnieje jakiś dobry edytor php z klientem FTP w wersji Online (tak jak phpAnywhere) tylko w formie skryptu do pobrania i instalacji na własnym serwerze? Jeśli tak proszę o przykłady.

Pozdrawiam
~Rafik
gigzorr
edytor php z ftp - netbeans , zapisujesz po chwili pliki leca na strone i bum , przewaznie 1-2sec , w zaleznosci od neta smile.gif ( mowa tu o indexie).
mozna edytowac do woli , w dodatku netbeans jest free , posiada podpowiedzi co do funkcji w php , do css takze , w xhtml zamyka tagi etc.
thek
Równie dobrze do Notepada++ może doinstalować plugin połączenia FTP. Wtedy też będzie wprowadzał zmiany on-line winksmiley.jpg

EDIT: [thek]: Odniosłem wrażenie, że chodziło o soft, który będąc odpalony lokalnie na kompie ale mając otwarty plik zdalny po wduszeniu "Zapisz" zapisze zmiany zdalnie smile.gif
Rafik
Chyba ktoś tu nie doczytał... smile.gif Napisałem:
Cytat
tylko w formie skryptu do pobrania i instalacji na własnym serwerze

A przykład, który podałem, czyli phpAnywhere jest tylko usługą bez udostępnienia kodu źródłowego. Po prostu chciałbym mieć coś takieg u siebie, na swoim serwerze, gdzie z każdego miejsca mogę się logować, zalogować na FTP i edytować pliki, wszystko z poziomu przeglądarki bez instalacji dodatkowych softów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.