Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Funkcja sprawdzająca wszystkie formularze...
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
grzesgracz
Witam!
Czy wie ktos jak zrobic funkcje, ktora bedzie sama zawsze wiedziala, czy wszystkie pola w formularzu zostaly uzupelnione?
Chcialbym, zeby moc includowac te funkcje wszedzie, gdzie bedzie mi potrzebna i w razie czego zabroni wyslania formularza. Jest to mozliwe?
Formularze moga miec rozne pola, roznego typu itd... Nie wiem, jak moznaby bylo sprawdzac ile pol jest w kazdym formularzu, a nie chcialbym np. zapamietywac do tablicy kazdego pola w sposob sztuczny: mozna by po kazdym wypisaniu pola input, textarea uzupelniac pola tablicy nazwami pol i pozniej sprawdzac... Jakis pomysl jest, ale kiepski :/

Kto ma lepszy? biggrin.gif

Pozdrawiam,
Grzesiek
Bakus
hehehe wykorzystaj klasy PEAR do generowania i weryfikacji danych... i będziesz miał wszystko na raz winksmiley.jpg

(PEAR:HTML_FORM czy jakoś tak)
grzesgracz
HEHEHE nice...tyklo jak to zrobic...jeszcze jestem za :mrgreen: na to...smile.gif
moze jakas podpowiedz?
grzesgracz
hehehe, no to bylo tez calkiem smieszne biggrin.gif ze tez sam na to nie wpadlem...
a teraz troche powazniej smile.gif Nie ma nic prostszego? kilkadziesiat linii kodu, ktory jest w zalaczniu powyzej to troche zbyt wiele, niz mi potrzeba. Nie wiem jak tego uzyc i nie sadze, zeby manual tu pomogl...sad.gif
Bakus
1. Przeczytaj manuala, a później mów, że Ci nie pomógł...
2. Przeszukaj forum...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.