Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: cURL, kliknięcie w przycisk
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
user123
Witam,

czy słyszeliście może w jaki sposób można napisać skrypt w php, który kliknie w przycisk na stronie? Czy cURL będzie odpowiedni do tego zadania?

1010
Tak, będzie odpowiedni
user123
A czy można by prosić jakiś przykład, gdyż nie mogę niczego znaleźć w G na ten temat.
user123
Jakoś ten artykuł nie pomógł mi w rozwiązaniu mojego problemu. Znalazłem tam tylko odpowiedź jak wysłać formularz, a mi chodzi o kliknięcie w przycisk, który niekoniecznie musi być formularzem, a odpowiedzialny jest za jakąś javascriptową akcję.
kipero
CURL nie służy do klikania w jakiś przycisk, tylko do wysyłania żądań HTTP. JavaScript wykonuje się po stronie przeglądarki, sam CURL nie wykona takiego kodu.
user123
Czyli nie da się rozwiązać mojego problemu?smile.gif
foxbond
Możliwe, że ten kod js wykonuje jakieś zapytanie ajaxowe do serwera, więc zostaje Ci znaleźć to w kodzie i cURL-em bezpośrednio wywołać ten plik.
lDoran
zainstaluj do firefoxa dodatek live http, zobacz co jest wysyłane w nagłówku. Jeżeli w skrypcie jest button to pewnie przy wysyłaniu będzie miał ustawioną wartość 1
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.