Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sonda - pomocy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
aiiasse
Witam wszystkich. Potrzebuje skrypt sondy na swoja stronę. Szukam na necie już 3 dzień i nic konkretnego nie znalazłem. Proszę mnie nie odsyłać do google, bo od google moje poszukiwania się zaczęły. Jest parę skryptów nie powiem ale tak to jest opisane niechlujnie ze nie mam pojęcia co gdzie wkleić żeby to ładnie działało. Znam się już trochę na tworzeniu stron lecz nie znam się jeszcze na php, a sonda jest mi bardzo potrzebna. Wiec proszę was o pomoc.
krispak
Wystarczy dobrze poszukac, tutaj masz tego pelno, zarowno platne jak i darmowe.
Pozdrawiam
aiiasse
Ściągnołem sonde z tej strony. Czy ktoś by mi mógł podpowiedzieć jak mam ja uruchomić na swojej stronie.
http://www.phppoll.org/
wookieb
Przecież w pliku README jest wszystko napisane.
aiiasse
No własnie nie rozumiem tego za dobrze. Może mi powiesz co i jak
wookieb
No to napisz czego nie rozumiesz i choć trochę postaraj się coś zrobić. Bo napisaniem "nie rozumiem tego" oznacza "nawet nie zacząłem".
aiiasse
Nie rozumiem jak mam to wrzucić na swoja stronę. Żebym umiał to bym nie strugał z siebie głupka. Po prostu potrzebuje sondy jak najszybciej, a nie znam php. Wiec jak był byś taki miły to powiedz mi jak mam to wykonać i wytłumacz mi co, jak i dlaczego, a będę Ci wdzięczny.
nospor
Przecież masz tam napisane jak wół 6 prostych kroków. 5 z nich nie wymaga żadnej znajomosci php.
Jedynie pkt 6 jej wymaga, wiec ci powiem:
tam gdzie chcesz miec sonde masz zrobic
include('vote/poll.php');
wookieb
Masakra. Nie stary. Ani ja ani inni nie jesteśmy od podcierania tyłka po kiblu.
Masz umysł to go użyj. PRZECZYTAJ README i tam jest jasno napisane co zrobić. "skopiuj", "wejdź", "zmień chmod (google -> totalcommander chmod)" to nie sa operacje wymagające ogromnej jakiej wiedzy.
Jeżeli nie umiesz wykonać tak elementarnych operacji to nie ma mowy o "pomocy" tylko "odwaleniu roboty". Im szybciej chociaż ZACZNIESZ próbować tym szybciej z problemem się uporasz. MY o twoim serwerze, programach na kompie nie wiemy nic więc gówno możemy zrobić.

Też wiele rzeczy nie umiem ale CZYTAM i PRÓBUJE.
aiiasse
Ale nie rozumiesz ze tego nie rozumiem. Nie może ktoś najzwyczajniej napisać jak to zrobić... nie pisz mi ze mam jak wół jak tego nie rozumiem człowieku...

Tylko ze ja już próbuje od paru dni i uwierz mi ze już mnie to ostro drażni i temu przyszedłem na te forum bo myślałem ze mi ktoś powie co gdzie i jak i wytłumaczy dlaczego tak a nie inaczej. Nie jestem tak zaawansowanym użytkownikiem jak Ty, a przez tyle co napisałeś jakiejś czytanki dla mnie w ogóle nie pomocnej mógłbyś napisać coś co by mi pomogło i każdy był by zadowolony.
wookieb
Czego nie rozumiesz w zdaniu "SKOPIUJ PLIKI NA SERWER" ?
aiiasse
Dobra widzę ze to nie ma sensu się droczenie takie. Znajdę pomoc gdzie indziej.
nospor
no to podsumujmy fakty:
1) najpierw mardzisz, ze nie kumasz bo nie znasz php
2) wyjasniam ci wiec, ze 5 z 6 kroków nie masz nic wspolnego z php. Zas 6 ktory to php to podaje ci rozwiązanie na tacy.
3) To ty juz zmieniasz front i mowisz ogolnie ze nie rozumiesz
4) wookieb wiec tlumaczy zdanie na polski i pyta sie co w nim nie rozumiesz - chce wiedziec czego nie kumasz, bo prosciej juz nie mogl napisac
5) ty odwracasz kota ogonem i spadasz.... wnioski nasuwają sie same smile.gif
aiiasse
Nospor uwierz nie mam czasu już na takie droczenie się podpowiadanie itp. Uzyskałem odpowiedz już na innym forum i tam bez problemu napisali mi co gdzie i jak i wyjaśnili dlaczego się tak dzieje. Tez jestem moderatorem na jeszcze większym forum od waszego, ale o innej tematyce i rozumiem wasze odpowiedzi bo robię podobnie, ale jak widzę ze koleś całkiem nie wie co do niego pisze to podaje mu wszystko na tacy i tłumaczę poklei. Wiec dzięki za wsze starania, a sorry za stracony czas. Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.