Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam skryptu bitwy, rankingu kto jest lepszy lub fajniejszy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
wcbarbi
Szukam skryptu bitwy podobnego do tego jaki jest na tej stronie http://poszkole.pl/bitwy,Drama_ktory_aktor,3665611.html może być prostrzy dwie foty i głosowanie kto jest lepszy z góry dzięki exclamation.gif! Jak będę zadowolony stawiam przy piątku zminą Łomże ps. Konkurs tylko dla osób pełnoletnich smile.gif.

Vanderfell
Pozwolę sobie odświeżyć, również szukałem takiego skryptu i udało mi się znaleźć.

http://webscripts.softpedia.com/dyn-postdo...amp;t=0&i=1
Aplikacja ma wbudowany instalator.
Niestety podczas instalacji czy to na WebServ 2.0 czy Krasnalu 2.7, a nawet na serwerach yoyo czy ugu wywala mi taki błąd po wpisaniu danych w instalatorze:

Cytat
# CREATE TABLE photobattle_rating ( id int unsigned NOT NULL, side tinyint unsigned NOT NULL, KEY (id,side), image_name tinytext NOT NULL, count int unsigned NOT NULL, post_date datetime NOT NULL )

# CREATE TABLE photobattle_comments ( id int unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT, PRIMARY KEY (id), bt_id int unsigned NOT NULL, KEY (bt_id), name tinytext NOT NULL, comment text NOT NULL, xdate datetime NOT NULL )

# CREATE TABLE photobattle_users ( id int unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT, PRIMARY KEY (id), username char(20) NOT NULL, UNIQUE KEY (username), password char(20) NOT NULL, ip_login int unsigned NOT NULL, time_login datetime NOT NULL, session char(16) NOT NULL, KEY (session) )
# INSERT INTO photobattle_users (username,password) VALUES ('admin','password')

Log in to administration area


I nie mam bladego pojęcia co może być nie tak.
markonix
Jak dla mnie to są zapytania SQL które musisz wykonać zdalnie.

Skrypt bitwy (dwa zdjęcia, dwa przyciski, jeden głos) nie wydaje się zbyt trudny do napisania.
Kilkasz w jeden button, głos się zapisuje, przechodzi do następnego.
Jedynie trzeba by było się dobrze zastanowić nad algorytmem rankingu ( jeśli ktoś oglądał SocialNetwork to tam była mowa o takowym - być może to wiarygodny kod był smile.gif )
Vanderfell
TSN oglądałem chyba z 10 razy.

Już wiem.
Rozwiązanie problemu jest nieco inne, autorowi skryptu należą się brawa biggrin.gif

Po instalacji skrypt przedstawia nam co utworzył w bazie danych.

Log in to administration area - to jest odnośnik do panelu admina w którym należy wpisać admin i password, żeby się zalogować winksmiley.jpg
Tak więc wszystko gra, skrypt działa, aczkolwiek działa w trochę dziwny sposób.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.