Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Smok w Ladnoku
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ghazi5
Dzień Dobry:)
Poszukuję skryptu do gry Ladnok, który klikałby w Captche (smoka), czy ktoś mógłby coś takiego zrobić, czy może ktoś wie gdzie coś takiego mogę znaleźćquestionmark.gif Przeszukałem już chyba wszystko i nic nie znalazłem a pojęcia za bardzo nie mam jak samemu napisać taki skrypt.
Jeżeli ktos mógłby mi pomóc to byłbym zobowiązany smile.gif
Tak wyglada ta Captcha: http://img812.imageshack.us/img812/2116/smoczek.jpg
Pozdrawiam.
Wicepsik
§3 Niedozwolone działania
Zabronione programy
Cytat
Dotyczy to w szczególności tzw. botów, a także innych narzędzi, które symulują, zastępują lub uzupełniają interfejs strony. Ponadto zabrania się używania skryptów oraz całkowicie lub częściowo zautomatyzowanych programów, które dają użytkownikowi przewagę nad innymi graczami.
ghazi5
Wicepsik, szanuję Twoje zdanie, ale nie szukałem zapisów regulaminu gry, ten regulamin jest mi doskonale znany wystarczy zajrzeć na forum gry. Widze, że jestes "prawym obywatelem" i jeżdżąc samochodem (zakładam że takowy posiadasz) nigdy nie przekraczasz dopuszczalnej prędkości, nigdy nie rozmawiasz przez tel. komórkowy, w pracy również wykonujesz tylko czynności związane z pracą... jeżeli tak jest to gratuluję smile.gif W takim razie to pytanie nie było do Ciebie.
Skryptu będę używał na własną odpowiedzialność.
Cysiaczek
@ghazi5 - Szanuję Twoje zdanie i rozumiem, że będziesz używał na swoją odpowiedzialność. Moją i ludzi z forum wolą i prawem jest niepomaganie w tego rodzaju czynnościach, Więcej - prośby o tego rodzaju są na tym forum niepożądane.

Zamykam, później usunę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.