Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: RM_PACK 4
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
swider8814
Kiedy próbuje instalowac rmp wyskakuje mi takie cos (konto mam na lycosie) :

Kod
No Database SelectedBłąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminssources ( id int(8) NOT NULL auto_increment, linka varchar(255)' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminssources VALUES (1, 'http://wp.pl', 'Wirtualna Polska')' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminssources VALUES (2, 'http://www.onet.pl', 'Onet')' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminsfile_data ADD comments int(16) NOT NULL default '0'' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminsfile_data ADD votes int(16) NOT NULL default '0'' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminsfile_data ADD average decimal(3,2) NOT NULL default '0.00'' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminsfile_data ADD images varchar(255) NOT NULL default ''' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminsfile_data ADD mirrors text NOT NULL' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminsfile_data ADD author varchar(255) NOT NULL default ''' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminsfile_data ADD www varchar(255) NOT NULL default ''' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!

Błąd: You have an error in your SQL syntax near '= $prefix.'adminsnews ADD source int(8) NOT NULL default '0'' at line 1

Aktualizacja bazy danych nie powiodła się!


POMOCY co mam zrobic (w pliku config.php mam wszystko dobrze ustawione) :/
Koshin
I linijka chyba napisala ci wszystko. i musze cie zasmucic , nie masz wszystko dobrze ustawione. chodzi o to ze nie masz wybranej bazy danych, lub jej nie ma, lub nie masz uprawnien do niej, lub masz inne bledne ustawienia co do serwera sql. po drugie jest jakis blad w samym zapytaniu sql, ale to juz trzeba by kod zobaczyc. uporaj sie wpierw z dostepem do bazy, a dopiero potem mozna by sprobowac bledy poprawic.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.