Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [HTML][MySQL][PHP]Jak stworzyć własny cms
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
kamulator
Witam,
Poszukuje jakiejś fajnej książki lub gotowego prostego cms-a, na podstawie którego mógł bym się nauczyć tworzenia prostych cms-ów. Do tej pory przeczytałem pare książek o PHP i MySQL, tworzylem proste skrypty itp i stwierdziłem, że już czas na kolejny krok. Proszę o pomoc i porady od czego zacząć. Nie chce zaczynać obiektów więc chciał bym coś strukturalnego. Gotowy skrypt powinien zawierać: system szablonów, PA, rejestracje userow itp. Czy jest cos prostego i dobrego?
deLL
Kupiłem tą książkę: http://forum.php.pl/index.php?showtopic=150375 i nie żałuję.
Damonsson
Ja jestem zdania, że jak chcesz się uczyć systematycznie i być ciągle na bieżąco to nic nie zastąpi internetu. Książka może tylko wskazać drogę. A skoro już piszesz jakieś skrypty. To ja zamiast książki polecam google.
kamulator
Mam tą książke. Przeczytałem ją zaraz po vademecum profesjonalisty. Ale zawiera nie za dobre przykłady. Wysypuja się baredzo często, zawieraja błedy w sesjach i ciasteczkach, np po najechaniu klikniecie w link w pasku adresu pojawia się sesja a w danym linku nie jest wykorzystywana np /index.php?page=kadra&PHPSESSID=20a54bf5f3c7d79a7068bf7bc7e2ca1a. Mi potrzebny dobry przyklad.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.