Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Potrzebny skrypt
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Adziu
Potrzebuje skryptu (konkretnie do www.tapety.rozrywka.com) Dzieki któremu :
- Po dodaniu tapety do np. folderu gry minaturka(no oczywiscie zlinkowana do duzej) pojawia się juz w dziale gry smile.gif
najlepiej 5 po koleji i na maxa w 8 linijkach jeżeli jest więcej to automatycznie robi link do kolejnej strony smile.gif
Mam nadzieje ze mnie zrozumieliscie smile.gif
Bylbym wdzieczny za podeslanie linku do takiego skryptu lub podobnego poniewaz jest mi to bardzo potrzebne ...
aaevil.gif
JoyMachine
ja Cie dokladnie nie zrozumialem, ale jesli chcesz zeby dodana tapeta do folderu automatycznie wskakiwala na stronke to najlatwiej chyba bedzie zrobic skrypt, ktory zwraca liste plikow w folderze, a potem ja uklada do tabeli, wczesniej oczywiscie tworzy sprawdza, czy dany obrazek ma miniaturke i ja tworzy na serwie. Mozna tez zrobic tak: lista tych plikow bedzie zapisywana do pliku txt, a skrypt porownuje czy ilosc plikow=ilosc w liscie i jak nie to szuka brakujacego i dodaje go potem do listy. Dodatkowy plus: ostatni plik w liscie to "ostatnio dodany". No potem wyswietlenie tabeli z komorkami i linkami to deser:-) O to chodzilo?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.