Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [CMS] Szukam dla portalu z różną tematyka
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
IceManSpy
Szukam jakiegoś gotowego, darmowego skryptu CMS. Moje wymagania to:
* możliwości instalacji modułów
* możliwość instalacji nowych skórek, skinów , themów
* możliwość zakładania konta przez administratora i nadawania im praw
* WAŻNE! Chcę aby było tak, że na każdej stronie wyświetlane jest główne menu (w postaci poziomego paska), a po wybraniu strony, po lewej / prawej stronie pokazywało się dodatkowe menu zdefiniowane dla danej jakby kategorii np menu poziome: psy , koty, ptaki a po przejściu w psy na menu poziomym mam wypisane rasy.
* wizualny edytor tekstu + opcja jak chcę dodać obrazek, aby sam zuploadował i wstawił go do teksu.

Myślę nad joomla, ale nie wiem czy spełnia założenie o tych menu, które jest dla mnie najważniejsze!
rubis
Ja bym się przychylał do Joomli. Nie wiem jedynie co do tego menu - nie do końca rozumiem. Każde podmenu można ustawić jako moduł i w parametrach modułu wybrać na których podstronach ma się wyświetlać.
Niedługo wyjdzie wersja 1.6 Joomli (prawdopodobnie, bo wyszło już sporo wersji beta i cały czas usuwane są błędy). Z tego co wiem ma tam być sporo ułatwień w kwestii rozbudowy menu (głównie jeśli chodzi o sekcje i kategorie).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.