Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z instalacją RoundCube
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
albectus
Witam serdecznie forumowiczów! Chcę zainstalować system do poczty RoundCube na swoim serwerze. Ściągnąłem pliki skopiowalem na serwer. Teraz nie wiem co dalej probuje cos robic ale ciągle błędy. Czy ktoś może polecic instrukcje instalacji lub wyjaśnić ale po polsku, niestety z angielskiego nie jestem dobry...
ciekawskiii
pokaz bledy
albectus
Kod
Warning: require_once(lib/utf7.inc) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/als/public_html/asc.net/poczta/program/include/main.inc on line 29

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'lib/utf7.inc' (include_path='/home/als/public_html/asc.net/poczta/poczta/:/home/als/public_html/asc.net/poczta/poczta/program:/home/als/public_html/asc.net/poczta/poczta/program/lib:/home/als/public_html/asc.net/poczta/poczta/program/include:.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/als/public_html/asc.net/poczta/program/include/main.inc on line 29
ciekawskiii
masz plik utf7.inc ?
albectus
Mam plik, jednak nadpisałem go ponownie i bledy zniknely. teraz są kolejne:
Kod
AILED!
Unable to connect to the database!
Please contact your server-administrator.
CO robic?
ciekawskiii
nie polaczylo z baza danych, nie znam sie na tego typu skryptach i co one tam potrzeuja ale watpie ze go odpalisz na pierwszym lepszym serwerze, chociaz w tym przypadku mozliwe ze podales zle dane
albectus
Serwer mam wykupiony, nie żaden darmowy inni maja odpalone na tym wiec sie jakos da, nie wiem w jakiej formie maja byc podane te dane byc moze zle wpisalem cos moze sie wypowie ktos kto mial z tym do czynienia?
ciekawskiii
wklej angielska instrukcje instalacji jak tam jest a dane normarne do swojej bazy danych
albectus
poprawiłem dane i sie pojawił komunikat "SERVICE CURRENTLY NOT AVAILABLE!
Error No. [500]" Teraz to juz sam nie wiem co jest grane
ciekawskiii
usun dla testu plik .htaccess i sprawdz
albectus
Działa!!! smile.gif teraz musze podac nazwe haslo i serwer.... co tutaj nalezy wpisac?
ciekawskiii
chwila chwila, ale rozwiazaniem nie jest usuniecie pliku .htaccess tylko trzeba poszukac co jest nie tak, stawiam na to ze pewnych opcji nie mozesz modyfikowac ale to juz musisz sam sie zorientowac na co pozwala serwer i pewna czesc usunac.
a co d danych to myslalem ze juz masz zainstalowane, podajesz swoje dane do bazy danych, to juz tylko Ty powinienes znac
albectus
Baze danych mam zainstalowaną czystą. z szablonu nie wiem jak uzupelnic o adresy - loginy itd..
ciekawskiii
to czego jeszcze nie wiesz?
albectus
Jak dopisac dane do serwisu tak bym mogl sie do niego logowac.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.