Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: z forum
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Herkules
Witam was.
Mam skrypt który na stronie wyświetla wątki z forum.
Jednak wyświetla także z forum które jest przeznaczone tylko dla adminów. Jak to usunać?
Kod pliku możecie zobaczyć tutaj
hwao
dodac warunek do zapytania?
Herkules
no a jak by to miało wyglądać. Wstyd się przyznac ale nie umiem php ;(
frogger14
Co tu sie wstydzic tongue.gif
Herkules
to jak pomoże mi ktoś?
BzikOS
A wiesz może jak w bazie takie forum dla adminów jest oznaczone? Jakiśpoziom uprawnień czy coś? :?
Herkules
no uprawnienia do oglądania czytania .itp. maja dostęp tylko admini
BzikOS
To inaczej snitch.gif Co powoduje że admin jest adminem? snitch.gif
Herkules
Cytat
To inaczej snitch.gif Co powoduje że admin jest adminem? snitch.gif

Ma uprawnienia.
A tak wogóle to ja oczekuje odpowiedz na pytanie zawarte w I poście.
Majdan
Odpowiedź: Jeżeli admin jest adminem, to wyswietlasz forum, a jak nie to nie zezwalasz na wszystkie operacje związane z nim. Chyba wiedział jak się dowiedzieć, że to admin :?:
Herkules
nie no looz ja wiem otym, ale tak czy siak to te posty z forum tylko dla adminów i tak się wyświetlają na stronie głównej a tego nie chce!
Majdan
Herkules, jeżeli jest tak jak poradziłem, to nie ma prawa tak się dziać. Jeżeli ktos nie jest adminem, to nie zezwalasz na wszystkie operacje z tego forum. Nie wiem jakim sposobem dzieje się tak jak piszesz. rolleyes.gif
Herkules
Ja chyba troche źle wytłumaczylem. Otuż nie widać forum dla adminów ale widać wątki z tego forum na mojej strone www i co zrobić żeby tak nie było.
Dobrze odpowiedział hwao ale ja nie bardzo wiem jak to zrobic i prosze was o pomoc.
BzikOS
Po to zadałem Ci pytanie dotyczące opcji odróżniającej forum dla adminów od zwykłego forum. Znając tą różnicę przygotuje sie warunek...
Herkules
ale ja nie znam się na php
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.