Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHPNUKE]PHPBB
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Pyksel
Mam taki problem!
W php-NUKE jest forum PHPBB i dla mnie jest ono troche zamałe wie ktos jak powiekszyc te forum?? :?
Indianin
Dodaj ze trzydzieści kategorii do się powiększy biggrin.gif
Co znaczy za małe ?
Pyksel
Niechodzi oto ze zamalej dlugosci!, ale chce zeby te forum w php-NUKE bylo takie jak te FORUM zwykle !
Pyksel
Nierozumiem! Czy to napewno ten TEMAT w ktorym chciales podac ten link? Czyzby zablokowac Lewe bloki i forum bedzie wieksze biggrin.gif ?
Indianin
Nie chcesz forum wydłużyć , czyli chyba chcesz poszerzyć . Czy może pisząc "powiększyć" myślałeś o ilości postów , i mamy ja dopisać ?
Pyksel
Chodzi mi o poszezenie forum.
Ale sprubuje z tym zablokowaniem lewych bloków!
Pyksel
Ta funkcja wylaczenia lewych blokow nie dziala:

Nie ma tam takiego czegos jak:
Cytat
<?php
//blocks(left);
?>


Tylko znalazlem jedynie:
Cytat
blocks(left);


I dopisalem
Cytat
if ($module_name != "Forums")
{
blocks(left);
}


Nie daje zadnych efektow :oops:
Indianin
Trochę wyżej (nad blocksleft) jest kod :[php:1:1c86c97297]<?php
function themeheader() {
global $banners, $sitename, $module_name;

?>[/php:1:1c86c97297] tyle że bez "$module_name" : dodaj to $module_name i będzie działało .
Pyksel
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
DZIAŁA !! smile.gif
Pyksel
A jest jeszcze jakis sposob zeby usunac ten tytuł strony czyli u mnie:
Cytat
Counter-Strike :: Coundition Zero: Forums
Indianin
Musisz szukać w temlatce forum frazy {SITENAME} :: {PAGE_TITLE} . Nie wiem gdzie to jest . W każdej template jest inaczej .
Pyksel
SPOX :] I tak bede robil nowego Thema , ale jak cos to jeszcze sie odezwe.
paveuek
skorzystalem z pomocy, zrobilem wg wskazowek - lewe bloki nie sa wyswietlane, lecz forum nie jest szersze sad.gif

2gi problem, w phpnuke 7.0 forum jest w wersji angielskiej, zassalem spolszczenie do phpbb, lecz brakuje pliku lang-polish.php

czy mozna podlinkowac osobno zainstalowane forum spod phpnuke tak aby otwieralo sie w nowym oknie [bez naglowka i stopki nuke] i mogli z niego korzystacuzytkownicy zarejestrowani w nuke - jesli tak, to jak?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.