Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pomocy blad w skrypcie ?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Zaboslaw
Sluchajcie instaluje skrypt sondy sympoll. jestem w panelu sterowania loguje sie i na gorze wyskakuje blad :
Cannot add header information - headers already sent by (output started at //sympoll/customize/language/english.php:43) in //sympoll/admin/accounts.php on line 79

wchodze do pliku accounts.php i tam w lini 79 jest taki wiersz :
setcookie("sympauth","$data");

i gdzie tu blad ?

Pomocy !!!
itsme
niewiem czy ten skrypt jest samodzielny czy tez stanowi jedna z czesci Twojej strony.

Problem polega na tym ze nie wyslesz ciasteczka (setcookie) po przeslaniu naglowka strony do przegladarki
polecenie setcookie musi byc przed kodem naglowka strony czyli na samym poczatku.
Zaboslaw
wlasnie oto chodzi ,ze to jest samodzielny skrypt. ja tylko wrzucam krotki kod na strone w ktorym miejscu ma sie pokazywac sonda. A ten blad wyskakuje w panelu sterowania skryptem
itsme
podaj adres moze ja sie myle - co jest prawdopodobne smile.gif
evo
jesli ty go napisales to znajdz gdzie przed ta linia wysylasz informacje do przegladrki i to zmien a jesli uzywasz czyjegos skopanego skryptu to wsadz to na poczatek:

Kod
  ob_start();


a to na koniec skryptu
Kod
  ob_end_flush();


oczywiscie tylko jesli skrypt jest samodzielny bo jesli includujesz to musisz wylapac gdzie i kiedy sa wysylane pierwsze informacje do przegladarki i albo ciacho tam przeniesc lub buferuj caly output do clienta w wyzej podany sposob :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.