Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP] tworzę forum, jakie najlepsze?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Skrypty forum
lamcpp
witam, mam miejsce na serwerze i chciałbym zrobić małe forum, mozecie doradzić które lepsze PHPbb by przemo czy IPB?
Czy IPB jest darmowe w tym momencie? Kiedys miałem forum ale teraz się dużo pozmieniało, chciałbym coś darmowego ze sporą ilością opcji oraz łatwego w instalacji. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi
gigzorr
phpbb
wujek2009
IPB na pewno nie jest darmowe - to płatny skrypt. Przemo nie bierz w ogóle pod uwagę, bo według mnie niesamowicie odstaje jeśli chodzi o konkurencyjne skrypty. Zatem co jest dobre? osobiście polecam SMF - świetnie skórki (szczególnie od dzinerstudio), dobrze napisany kod PHP, ciekawie zaprojektowana baza.

A coś poza SMF, to może głos oddam na MyBB (słyszałem pozytywne opinie, sam nie praktykowałem)
Mephistofeles
phpBB 3, żadne Przemo czy inne ociężałe krowy.
MyBB nie polecam, nie jest zły ale jakoś mi nie odpowiada (z punktu widzenia użytkownika, jestem aktywny na jednym takim).
drake88
Z darmowych MyBB, z płatnych IPB smile.gif
Inaro
Polecam Ci MyBB gdyż jest dobre, wiele możliwości, dobry panel administracyjny jak i moderacyjny, rozbudowane opcje, łatwo robi się style - na ten temat to tyle. biggrin.gif
mikajlo
IPB - nie jest darmowe ale porządny skrypt. Można na nim postawić naprawdę duże forum. Z resztą te forum też na nim stoi biggrin.gif
Ytolziq
Tak, IPB.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.