Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czy to mozliwe?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
y3ll0w
http://www.se.pl/iso/Dzisiaj/wiadomosci/po...da/pogoda.shtml czy mozliwe jest stworzenie takie skryptu ktory pobieral by text ze strony powyzej i zeby zostal on automatycznie wstawiany do strony?
mleczasz
ja zrobilem taki skrypt, tylko moj kozysta ze stron IMGW...
Za 10 zl moze byc twoj biggrin.gif
y3ll0w
Cytat
ja zrobilem taki skrypt, tylko moj kozysta ze stron IMGW...
Za 10 zl moze byc twoj biggrin.gif

reklama w moich trzech dobrych serwisach jest chyba cenniejsza smile.gif (questionmark.gif)
mleczasz
skontaktuj sie do mnie na gg: 2337509
wal nawet jak mie nie ma
uzgodnim to ;]
y3ll0w
Cytat
skontaktuj sie do mnie na gg: 2337509
wal nawet jak mie nie ma
uzgodnim to ;]


ok smile.gif
kurtz
Cytat
ja zrobilem taki skrypt, tylko moj kozysta ze stron IMGW...
Za 10 zl moze byc twoj :D
i jak rozumiem te 10 zl przekazujesz na IMGW bo oni o wszystkim wiedza TAK?
mleczasz
nie winksmiley.jpg
Skrypt jest legalny, poniewarz na dole strony wyswietlane jest info z kad pochodzi pogoda....
A w regulaminie IMGW pisze ze mozna dana pogode umieszczac na wlasnej stronie, pod warunkiem podania informacji o zrodle
dragossani
Z witryny IMGW: "Zabrania się rozpowszechniania i wykorzystywania danych zawartych w serwisie w celach komercyjnych oraz poprzez włączanie ich w serwisy www w taki sposób, jakby stanowiły ich integralną całość."
mleczasz
z tego co wiem servis ni jest komercyjny, i nie jest o pogodzie, wiec to nie stanowi integralnej calosci
kurtz
Cytat
z tego co wiem servis ni jest komercyjny, i nie jest o pogodzie, wiec to nie stanowi integralnej calosci
1. "Za 10 zl moze byc twoj " wiec mamy cel komercyjny.
2. dla mnie byloby to rowniez wpasowywanie go w serwis a wiec i pod to podpasz :
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.