Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt do tworzenia drzewek [PHP] [MySQL]
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Danielcom
Witam potrzebuję skryptu do tworzenia drzewek. Max podkategorii, ilość pozycji musi być nie ograniczona. Całość musi zostać oparta o MySQL, PHP i ew. JS lub jQuery
Temat jest dla mnie dość pilny, a z tego co czytałem w internecie raczej będę miał problem przy stanie mojej wiedzy zaprogramować to samemu.
darko
Spróbuj tego, wszystko gotowe, dodatkowo obsługa drag'n drop oraz edytowanie "w locie" (ajaxowo)
Danielcom
Hmm fajny skrypcik, czegoś w tym stylu potrzebuję, tylko żeby zwykły user nie mógł nic przy tym menu robić. Zarządzanie musi być tylko dla administratora.
Znalazłem coś takiego. Gdyby można to było tylko prosto podpiąć pod bazę MySQL to było by nawet fajnie.
Nie chcę zbyt dużej ilości wodotrysków, bo w tym przypadku akurat nie o to chodzi smile.gif
strife
Spróbuj tego http://www.jstree.com/
darko
~strife o! w końcu wyszła wersja 1.0 tak długo oczekiwana, szukałem jakieś pół roku temu i ten skrypt miał nadal kilka błędów czy raczej "niedopracowań", ale teraz już powinien działać, jak należy.
~Danielcom myślę, że przerabianie skryptu menu rozwijanego do Twoich potrzeb to po prostu strata czasu, lepiej (szybciej, łatwiej, wygodniej) użyć któregoś z podanych gotowych rozwiązań.
Pozdrawiam
darko
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.