Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt wykoujący zadania
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
guciopro
Witam wszytkich serdecznie:)

Potrzebuje pomocy. Chodzi mi o skrypt który bedzie logował sie za mnie na pewną stronę i wyklonywał na niej różne czyności które wczesniej zaplnowałem w odstępie czasu około 5-10min

Korzystałem z takiej stronki na której wpisywałem login, hasło do swojego konta zaznaczałem co chce zrobić i ona wykonywała czynności za mnie. Niestetety została zamknieta. ;/

prosze o pomoc
baltazar
Chodzi Ci o to żeby ktoś napisał skrypt który loguje się jakieś strony o robił to co wcześniej zaplanowałeś?
Nikt nie umie czytać w myślach smile.gif

guciopro
Tak własnie o to mi chodzi smile.gif



Nie ma nikgo kto jest mi w stanie pomóc ?
Moli
Ale w jaki sposób zaplanowałeś ?
guciopro
No chodzi mi o stronke na której podam dane do innej stronki i np: zaloguje się na pewno grę i sama zrobi wczesniej zaplnowane przezemnie rzeczy (kliknie w coś lub tego typu)
skowron-line
@guciopro oczekujesz skryptu z 3 polami
-login
-hasło
-zadania i tu będziesz mógł sobie wpisać "zaloguj się kliknij na zakładkę wojna i walcz z przeciwnikiem" (albo inne głupoty)


boshe niech odpowie że tak
guciopro
nooo o to mi chodzi

Z tego co gdzieś przeczytałem to mozna dać adreś konkretnego miejsca gdzie ma wejść (nie wiem czy dobrze pisze) skrypt i kliknąć na to smile.gif

Już nawet nie prosze o napisanie takiego czegoś bo wiem że każdy ma inne zajęcia ale jeżeli ktoś by mi napisał z w jakim języku to sie robi i co potrzebne jest?
lord2105
Podstawy
guciopro
Thx. za ten link biggrin.gif

Dużo tam materiału jak na moją wiedze-aż za dużo haha.gif

Jeżeli znajdzie się jeszcze ktoś kto będzie chętny mi w tym pomóc (w napisaniu) to zapraszam smile.gif


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.