Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ACCESS prośba o stworzenie bazy danych BARDZO WAŻNE !
Forum PHP.pl > Forum > Bazy danych > Access
gandzia1405
Witam mam na imię Piotr mój problem jest z tym programem nie mialem z nim wcześniej doczynienia i nie moge sobie poradzic otoz napisze co musze zrobic ale nie umiem pyttalem znajomych i nie ma takiego co umie robic bazy danych choc moj wykladowca na studiach mowi ze to jest najprostsze cwiczenie excel power point i word przydtne mi rzeczy i zaliczylem to na 4,5 ale z tym programem nie moge sobie poradzic i mam nadzieje ze ktos mi zrobi gotowa niestety wpisalem tylko osoby ale musza one sie juz zgadzac tu jest moja baza wrzucona na rapidshara

http://rapidshare.com/files/441177327/UCZELNIA.accdb

a tu co powinno sie znajdowac :

BD Uczelnia
-> 4 obiekty w tym 1 intersekcja
->obiekty (tabele) przynajmniej po 4 - 5 atrybutów
->po 10 wierszy (rekordów) w tabeli
->relacje
->2 kwerendy wybierające proste
->2 kwerendy wybierajace 2 kryteria
-> 2 kwerendy parametryczne
-> 2 kwerendy rachunkowe (z wyroznienie m arytmetycznych)

przyznam ze czekam na osobe ktora mi zrobi to na gotowe naprawde nie wiem jak za to sie zabrac i nie potrzebuje obslugi tego programu w zyciu prace musze miec na piatek wieczor zeby ja zaliczyc nie chodzi mi o nic wiecej z gory dziekuje PIOTR J.
webdice
Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak znaki interpunkcyjne? Przecież Twojego postu nie da się czytać. Zapraszam do działu zleceń jeśli oczekujesz na gotowe rozwiązanie.

Temat zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.