Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam zaawansowanego wysiwyg do drupala
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
yoger
Dobra, nie wiem gdzie, ale na 100% ktos musial zrobić juz taki edytor. chodzi o to, że postawiłem na Drupalu mini servis w którym uzytkownicy dodają treści. Jednak nie chciałem im dawać za wiele wolności więc pozwoliłem jedynie na zamieszczanie treści z poziomu edytora tekstu. Tutaj narodził się problem. jak ktoś doda obrazek, czy film z youtube to wygląda to raczej kiepsko. chciałbym żeby po dodaniu obrazka czy filmu pojawiała się dookoła niego ramka ( jakies 3px). nic wiecej. ale przy dodawaniu przez "wpis" z wysiwyg'a.

szukam takiego wysywiga, ale nic nie znalazlem. zna ktoś rozwiązanie ?
MateuszS
Hmm nie wiem czy jakiś WYSIWYG to umie, może i tak, ale nie możesz wyświetlać tych filmów w divie ograniczonym tą ramką?
yoger
no właśnie problem w tym, że potrzebuję czegoś co Wysiwyg bedzie generowal do wpisu, bo jak w CSS nadam ramki to nadaje je wszyskim tematom na stronie. także nagle wszystko ma ramki co jest obrazkiem i filmem. nie bardzo umialbym zrobić w wysiwygu zeby budowal diva do wpisu i tam sobie okalał wszystko ramką.

Domyślam się, że nie ma rozwiązania które by spełniało te widzimisie :/ Dzieki w każdym razie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.