Witam, rozglądam się za skryptem, który posiada/ma możliwość:
- Zintegrowania tzw. live chata (najlepiej żeby taki plugin był dostępny za darmo, nawet w okrojonej wersji)
- Polską wersję językową (spolszczenie)
- Dodatkowy plugin do wyświetlania reklam, na przykład gdzieś na dole strony (w stopce/footerze)
- Dużą bazę darmowych i płatnych templatek, także bardziej zaawansowanych i innowacyjnych, zmieniających całkowicie standardowy układ
- Plugin/Obsługę systemów płatności oferowanych przez polskie firmy - Dotpay, Płatności.pl lub coś w ten deseń + PayPal
- Możliwość oceny sklepu przez klientów
- Dodawania własnego panelu np. prowadzącego do moich aukcji na allegro (to chyba nie problem samemu zrobić tongue.gif)
To by było chyba na tyle. Sklep będzie oferował głównie tzw. internetowe usługi, jak np. zakupy reklam na poszczególnych stronach, zakupy kodów promocyjnych, rabatowych i inne, których nie mogę zdradzić, przynajmniej na razie. Rozmyślałem nad Prestashop, lecz nie wiem czy znajdę jakieś ciekawe templatki?
Zapewne myślicie, że jestem niepoważny, chcąc tworzyć sklep internetowy, oparty całkowicie na darmowych rozwiązaniach, lecz tutaj odpowiem - że sklep ten jest niejako tzw. dodatkiem do mojej działalności, którą nadal będę głównie skupiał na allegro, lecz po prostu chcę dać dodatkową możliwość ludziom, którzy nie posiadają konta na allegro, ale za to mogą znaleźć moją ofertę w internecie (strona będzie intensywnie pozycjonowana pod kilkoma frazami). Będę ogromnie wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.