Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt CMS'a
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
hub3rt
Udostepnilby ktos mi skrypt CMS'a :?: laugh.gif Mam na mysli CMS'a ktorego ktos sam zrobil. Szukam poprostu czegos prostego do zarzadzania trescia na stronie. :wink:
Junior
Cytat
Udostepnilby ktos mi skrypt CMS'a :?:   laugh.gif  Mam na mysli CMS'a ktorego ktos sam zrobil. Szukam poprostu czegos prostego do zarzadzania trescia na stronie.  :wink:


hmm nie rozumiem ciebie
przeciez są dostępne cms'y nawet na php.pl
rusz trochę głową
a ponadto używaj też czasem www.google.pl
Pozdrawiam!
djpeterek
dla chcacego nic trudnego biggrin.gif nie rozumiem po co domowej roboty jak cms jak bardziej moze byc zagmatwany od tego co sa eterze smile.gif
hub3rt
Nie chce "firmowych" (np. jportal, Blue Dragon czy phpnuke) CMS'ow. A w googlu nie znalazlem nic "niefirmowego".
scanner
Mogę ci zaoferowąc skrypt, który obsługiwał moją stronę jakiś rok temu.
Cena do uzgodnienia, hih...
djpeterek
masz problemy jesli znasz sie troche na php to sie wtedy bierze skrypty ktore sa w necie za free obrabiasz pozbywasz sie znich tego co zbedne z nich potem robisz fajnego laya i wkladasz to jak tak robilem i dobrze na tym wychodzilem smile.gif to co uwazasz 'komercja' to sa prawa autorskie i tyle
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.