Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: php link manager
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
bcl
Witam!

Szukam jakiegos gotowego skryptu na link managera. Cos co mogloby byc strona startowa przegladarki, pozwalaloby na szybki akces do wszystkich bookmarkow i proste dodawanie nowych i edycje istniejacych.

Cos w stylu tego:

http://www.gentlesource.com/link-manager/

lepszego przykladu po dluzszym googlaniu nie znalazlem


pozdrawiam



Samo rozwiazanie, wydaje mi sie, mogloby byc bardzo dla wielu ludzi opierajacych w jakiejs czescie swoj zywot na googlowaniu. Bookmarki w przegladarce nie daja tak szybkiego i elastycznego akcesu do linkow jakby mozna sobie wymarzyc.
wookieb
Cytat(bcl @ 11.02.2011, 21:13:34 ) *
Naprawde nic nikt nie ma, czy mam sobie poszukac w searchu, ale jest to az tak oczywiste, ze szkoda gadac? Phpa nie znam prawie wcale, ale wg mojej powierzchownej wiedzy php (byc moze w polaczeniu z czyms jeszcze) by sie tu sprawdzil najlepiej.
A samo rozwiazanie, wydaje mi sie, mogloby byc bardzo dla wielu ludzi opierajacych w jakiejs czescie swoj zywot na googlowaniu. Bookmarki w przegladarce nie daja tak szybkiego i elastycznego akcesu do linkow jakby mozna sobie wymarzyc.

I myślisz, że poprzez wyrzucanie nam czego to my nie zrobiliśmy dla Ciebie, cokolwiek zdziałasz? Po prostu może takich gotowców nie ma? Bo dlaczego do wszystkiego wszystko ma być coś "gotowego"?
Po prostu przyhamuj.
bcl
hola. bez przesady z tym wyrzucaniem, nie cierpie takich forumowych jadow. po prostu myslalem jako laik, ze to jest prosta sprawa i myslalem tylko conajwyzej ze lud mnie zwyczajnie ignoruje.

ps. poza tym jestem tutaj noobem i nie znam tutejszych praktyk w rozwiazywaniu problemow.

ahoj thumbsdownsmileyanim.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.