Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt do radia internetowego...
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
xarek
Witam,
mam pytanie jaki jest skrypt na ile osób słucha radia itp. Coś takiego jak jest na stronie www.technostacja.end.pl w lewym górnym rogu w menu.
Liko
A co to mnie obchodzi, że jest tam. Jak chcesz, żeby Ci pomóc to opisz problem. Nie mam zamiaru na tą stronę wchodzić. Jak chcesz, żeby Ci pomóc to napisz bardziej szczegółowo, ale widze, że chcesz gotowy skrypt to zapraszam na forum: Skrypty a nie początkujący.
xarek
hehe ale nerwowy... trudno kliknąc na link :? dobrze, więc opisuje: więc chce taki skrypt żeby pisało ile jest słuchaczy na danym serwerze i ile osób maksymalnie może wesc oraz co jest aktualnie grane - czyli tekst z winampa. Czy te informacje starczą?
hwao
php pocz -> Skrypty php

Thx Liko
djpeterek
to ja powiem moze tak tego jest pelno w necie a jak ci sie podoba to samo co na ich stronie to napisz do nichz prosba zeby ci to odstapili smile.gif
Pyksel
Na stronach ze scryptami jest !
xarek
nop, dużo mi to mówi... a możesz dać linka?
cboot
Linki do stron ze skryptami są chociażby na górze tego działu w przyklejonym temacie. Są tam po to, żeby się o nie nie pytać co po chwilę :?
xarek
lol a skad mam wiedzieć jak się to nazywa?? Jakbym wiedzieł to niepisałnym tego tematu
Mnichasso
Może jestem ślepy ale ja tam nic nie widze w lewym menu :? ... wogle tego nigdzie nie widze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.