Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: pozycjonowanie
Forum PHP.pl > Inne > Książki
gerwazy1
Może ktoś polecić jakąś dobrą książkę o pozycjonowaniu? Będę wdzięczny za sprawdzone propozycje.
aleo
polecam biblię seo http://helion.pl/ksiazki/seo_biblia_jerri_...ford,seobib.htm
a tak w ogóle to czytać branżowe magazyny/blogi wink.gif
papigo
Nie polecam Ci ksiazki michala makaruk.
www.skrypty.pro
Cytat(papigo @ 7.03.2011, 14:27:45 ) *
Nie polecam Ci ksiazki michala makaruk.


Kolego uzasadnij wypowiedź... Książka nie jest zła, szczególnie dla typowo początkujących, wszystkie podstawowe zagadnienia opisuje jak dla mnie logicznie...

Obowiązkowa "lektura" to: http://forum.optymalizacja.com - bardzo dobre forum

No i bardziej zaawansowana pozycja o której każdy wspomina i to prawda jest chyba najlepsza SEO. Biblia prawda jest tylko jeden mały szkopuł nie jest ona pisana z perspektywy pozycjonowania polskich stron, więc należało by szukać polskich pozycji a tu jest problem z aktualnością takowych... Co nie zmienia faktu że jak ktoś nie jest laikiem to bezkonkurencyjna!!!
torky
A ja bym jednak polecał przede wszystkim nowe pozycje w języku angielskim - dlatego, że to przede wszystkim w tym języku rozwija się ta branża. A inną sprawą jest fakt, że większość z nich, kiedy zostaje przetłumaczona robi się lekko nieaktualna (nowe algorytmy wyszukiwarek itp.) No chyba że język to problem. Ale to by było bardzo dziwne.
Adshi
Wiem że szukasz książki, ale mam dla Ciebie inną propozycje. Ja wypozycjonowałem (na 1 miejsce na dość trudnych słowach) i zoptymalizowałem swoją stronę. Po prostu czytałem blogi, a także pisałem i czytałem na forum na temat optymalizacji strony pod wyszukiwarki. Co do SEO. Biblia: słyszałem, że jest dobra smile.gif
armon
Nie jest to może książka - mimo wszystko polecam video kurs pozycjonowania są tam omówione tematy, które ciężko znaleźć tj. np. strony w bazie danych z zachowaniem ładnych URL'i na przykładach w raz ze skryptem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.